коротко: хочу провести невеличкий конкурс ідей для логотипу та іконки (favicon) для блога «український нетбук». детальніше — читайте далі.

про «український нетбук»

вже більше року — від лютого 2009-го — ми з юрою новоставським (@yurnov) напару ведемо спільний блог «український нетбук»: за нашою задумкою, це мала бути така собі збірка цікавих (новини) і корисних (різні практичні підказки) дописів про ультрамобільні комп’ютери (ноутбуки, нетбуки, комунікатори) українською мовою.


ідея проекту народилася одного разу, коли я переглядав архів свого блогу tivasyk@home і вчергове зауважив, як багато зовсім різних тем тут намішано: і комп’ютери з linux’ами, і велосипеди з автівками, і порнографія з еротикою… і, звісно ж, дописи «за життя» та про українські політичні реалії. ну чисто тобі звалище. з одного боку це погано: пересічний читач віддав би перевагу тематичному блогу… а з іншого — я свідомо не хочу перетворювати свій персональний щоденник на якийсь тематичний ресурс. адже все це, про що я пишу — це і є моє життя.

проте комп’ютери, а надто портативні — і справді, утворили окрему, величезну і досить чітко окреслену тему в цій мішанині. до того ж, пропрацювавши вже більше 10 років у галузі it, я можу час від часу висловлювати якісь непусті, хоч і суб’єктивні думки про ринок вцілому. і подібна ж ситуація склалася у юрка з його особистим щоденником. от ми і вирішили усі свої довписи в цій темі дублювати в окремому колективному блозі. і назвали цей проект «український нетбук».

цілий рік ми «забавлялися» цим проектом, щиро лінуючись робити з нього щось більше, ніж просто ще одну стрічку з анонсами наших дописів і час від часу з цікавими перепублікаціями інших українських блогерів (за їхніми дозволами). а ось тепер — і не в останню чергу після згасання інтересу до теми українізації itc — зажевріло бажання перетворити «укрнетбук» на справді цікавий і справді колективний ресурс. але починатимемо з малого =)

конкурс ідей

найперше — набридло бачити просто текстову назву і стандартну блогерську іконку, відкриваючи «український нетбук». хочеться мати нехай простий, але якийсь характерний логотип. отже — конкурс.

хоча «конкурс» — це навряд чи підходяща назва, скоріше варто було б сказати «мозковий штурм», тому що умови будуть дуже прості й незаформалізовані: присилайте ідеї. в будь-якому вигляді — не обов’язково навіть якісь готові ескізи, хоча це найцікавіший варіант. навіть просто посилання на якусь графіку, яка стійко асоціюється з тематикою блогу і може стати основою для лого, будуть доречними. часових обмежень також не буде — пропонуйте, поки я не підберу щось справді цікаве, або ж поки не виявлюся завалений спамом =)

попереджу: формалізованого і справедливого вибору «переможців» не буде — замість цього я просто подарую футболку з майбутнім лого «укрнетбука» тому, хто запропонує найцікавішу ідею, і ще дві таких самих футболки розіграю між рештою активних учасників цього «штурму» (з рівними шансами).

8 коментар(ів):

mr.psiho сказав...

М-м-м... Н гаразд, раз ще й перший, то запропоную можливо банальний варіант: нетбук, розкритий та чуть повернутий на право, такий весь блискучий екран, а на ньому "UA". Ну і це все у якісь симпатичній, підходящій (себто гармонійній) кольоровій гамі.

jin сказав...

Як на мене - нетбук - не найкращий логотип. Логотип повинен бути дуже простий графічно

tivasyk сказав...

@mr.psiho — я обіцяв не бути прискіпливим — до ідей, виражених в будь-якій графіці. візьми паперу й олівця, схематично накидай, як ти собі уявляєш усе оте, про що написав — і пересилай хоч би і <a href="mailto:tivasyk@gmail.com>>поштою</a>. тоді подивимося =)

mr.psiho сказав...

Хлопці, та ви певно ще не бачили фавіконок яких бачив я. :) Я бачив такі складні і гарні водночас, що нетбук у іконці, по складності порівняно з ними, це простий чорний квадрат!))

Але гаразд, я спробую зробити те що озвучив.

jin сказав...

я хотів би бачити графічно простий логотип, не лише заради фавіконки - але і для зручності розміщення на банерах, поліграфічні продукції, тощо

СМ сказав...

Я не люблю, щоб все було так просто: уа, синьо-жовтий, ноут... Але щось ніяк не можу вигадати, щось не подібне на це, і водночас, щоб всі розуміли же це ресурс про укр. нетбук.
Тому поки тримай банальний варіант, мож ще щось придумаю.

Які є сленгові слова для позначення ноутбука?

tivasyk сказав...

@усім — дякую! юра, ти порадував, слів нема =) особлива подяка serjart’ові — поки що його пропозиція найбільш зріла, так би мовити, спонукає фантазувати далі: дивіться самі.

tivasyk сказав...

@mr.psiho — віталію, дякую і тобі за варіант!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›