це хохол, який щиро не збагне…

а знаєте… влучніше годі сказати, як на мене! про семиноженка:
цитата. …это хохол, который искренне не понимает, зачем этим странным «националистам» какое-то отдельное государство, язык, культура, зачем протестовать против табачника или памятника сталину, если можно дружно и весело пилить бюджет, играть в теннис и ездить на рыбалку, не заморачиваясь всякой «фигней». (читати далі)

йпрст, вчергове україна в дупі… але цього разу вдвічі болючіше і огидніше, тому що а) це трапилося за мого життя, а не колись там в історії, і б) фактично ми це зробили самі — а не якась там польща, росія чи міфічні жидомасони… ми самі — оті хохли.

2 коментар(ів):

ivanko сказав...

Ага, а я все дивуюсь, чого народ так на одного табачника визвірився. ПиРці всі такі як табачник, причому табачник — не найгірший.
Іноді так кортить розповісти що ці пани витворяють зі своїми підприємствами і наскільки забитий та затурканий тут народ, але боюся моя відвертість тільки зашкодить. Причому не лише мені :( .
Неймовірно, до декого починає доходити кого вони обрали, але маса просто намагається нічого не помічати.
Саркастично цікавитись „як там дешевий рос. газ? Квартплату вже зменшили, чи взагалі відмінили? Хто скинеться на пам’ятник Берії?“ вже остогидло.

Що далі? Нмагатися бути аполітичним?

не сци сказав...

"Семиноженки" потрібні ПР, щоб успішно вести торги з Кремлем. У ПР свято вірять, що в "масквє такіх любят", тобто різні "ідеологічні заморочки".

Насправді ж, якщо в Путіна і є якась ідеологія, то лише доларова. Але...

Гроші ПР приносить не "семиноженки", а незалежна держава. Тому здогадайся чим вони швидше пожертвують?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›