бісить!

деякі речі мене бісять — буквально, тобто сиджу, в гуморі, працюю… бачу таку от пісульку в твітері — і настрій миттєво переключається, я вже роздратований. просю:
taranenko: при столкновении на скорости 10 км/ч у мотоциклиста без шлема уже есть все шансы убиться.

грррр! це пише журналіст! і потім він же питатиме, хто всі ті люди, що придумують і друкують заголовки «а ля жовта преса»?!

звісно ж, я миттєво викидаю в твітер відповідь:
tivasyk а в шоломі — нема? rt @taranenko: при столкновении на скорости 10 км/ч у мотоциклиста без шлема уже есть все шансы убиться.
…але вона не має значення, тому що taranenko (олексій тараненко) мене не фоловить. ну, на здоров’я, але про це ще напишу окремий допис пізніше, дозріваю.

ну і лихо з тим, бо зрештою це лише тріпотня в твітері, смітнику думок… але ось більш цікавий приклад з тієї ж опери: одна страхова компанія (не називаю, бо просто не пригадаю, яка — підкажіть?) крутить на радіо рекламні ролики, в яких звучить приблизно такий слоган:
страхова компанія тра-ля-ля захищає ваше майно!
і знову — миттєво загораюся, мене бісить, так і хочеться крикнуть тим страховикам: п…здьож і провокація, х…я лисого захищає ваша компанія! вона лише пропонує часткове! відшкодування! вартості! — та й то в кращому випадку. тож дякуйте богу, що вам поталанило продавати свої обіцянки в країні, де це можна робити безнаказано — де людям ще не таку х…ню на вуха вішають щодня, а вони облизуються. бо в якій-небудь гамериці армія позивачів з дресированими юристами тільки чатують на подібні «перли» в рекламі.

ну, а ти чого мовчиш? що, я не правий?

6 коментар(ів):

Анонім сказав...

правий:)))))))

Анонім сказав...

правий на всі 200%

Disfinder сказав...

ти нагадав мені дядька із кінофільма "Траса 60" - містрера Коді, фанатичного борця із брехнею. Ти ж бачив цей фільм, чи не так?
він іще казав: "говори, що думаєш і думай, що говориш. Якби всі слідували цьому простому правилу, життя б було значно простіше."
(і про адвокатів теж у фільмі є, ага).

я що хочу сказати. Брехня то зло - та їй стільки ж років, як і мові.

tivasyk сказав...

@disfinder — та дивився ж… але в мене бомби нема =)

Un.Known сказав...

Правий, правий.

Мене шалено дратують-смішать-до сліз доводять страхівки на легкові авто. Чесно кажучи, не вникла (не можу, бо дратуюсь, у всі тонкощі), але маємо нещастя мати машину, котра є на обліку в Україні, відтак є там застрахована.

Платиться загадкове КАСКО (котре ніби то покриває всі нещастя на дорогах в Україні, але не потрібна нам, бо машина не в Україні) і платиться зелена карта, котра покриває наслідки спричинених нами аварій. Наших "ран" не криє.

Нафіга нам така радість?

Боротись з тим - як горохом об стіну. Продаємо машину.

Анонім сказав...

Мене БІСЯТЬ Тернопільські дороги і маршрутки !!!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›