юра новоставський (jin) переслав посилання на цікавий огляд android’а (2.1) на комунікаторі acer liquid від людини, котра до того користувалася apple iphone’ом: «acer liquid или почему я сменил яблоко» (тут переклад українською від google translate).

враховуючи, що android’ом я цікавлюсь давно, і про acer liquid я вже писав — не міг пропустити. звіт лише додає до мого інтересу, бо наразі система виглядає зручнішою, красивішою і (важливо для мене) більш гнучкою, ніж те, чим доводилося користуватися до цього часу на кпк чи смартфонах. цікаво ще, що скаже юра сам після близького знайомства з android’ом =)

щодо мене — попри весь інтерес, я не збираюся бігти в магазин за смартфоном на android’і. або навтіь за відносно недорогим стареньким htc touch, на який, виявляється, можна встановити android самотужки. бо персонально для мене є дві «засади», котрі не дозволяють поки що думати про комунікатор на андроїді.

перша — дві sim-карти: я звик, і поки не спробуєш сам — не зможеш повністю зрозуміти, що таке відмовитися від двох сімок в одному телефоні.

друга — автономність: від телефона мені потрібен щонайменше цілий день роботи — і я не маю на увазі 8 годин — в режимі будь-якого навантаження, ну хоч кіно цілий день дивись. бо щойно я почну користуватися комунікатором — виявиться, що саме його я використовую найчастіше, а не домашній комп’ютер чи навіть нетбук.

і нажаль, поки що ніхто в україні цього не пропонує — ні на андроїді, ані на іншій нормальній системі. почекаю.

p.s. у відповідь на коментар читача мушу вибачитися за назву допису, яка спекулює на імені android… звісно ж, перелічені претензії/побажання стосуються конкретних пристроїв, а не системи.

8 коментар(ів):

G3D сказав...

Особисто для мене до твоїх вимог доплюсую ще й екологічність + (дуже бажано) підтримка „гарячої зарядки“ від альтернативних джерел енергії (сонце, кінетична енергія, тощо).

Анонім сказав...

2G3D: цікаво, а що таке (у твоєму розумінні) екологічність телефона? Корпус із картону, який зігниє після використання? Підтримка "гарячої зардки" є усіх пристроях, але зарядний пристрій зазвичай не входить у коплект ;)

PS: наскільки я знаю проект МТС по викристанні енергії вітру для базової станції у Криму провалився. Проте у Тунісі у Сахарі два оператора успішно використовують сонячну енергію... але лише по тій причині, що дотягнути туди провода важко/дорого, а підвозити дизпаливо складно

Святослав Денисенко сказав...

купив сину ацер-ліквід на день народження який буде лише у понеділок, поки лежить у коробці а я наполегливо штудиюю форуми по андроіду. собі поки купляти не наважився. всеж хочу кверті-модель а поки кверті андроіда за нормальні гроші не бачив.

tivasyk сказав...

@g3d — я от також хотів спитать про «екологічність» — що це в твоєму розумінні?

Юра сказав...

Наперед вибачаюсь, але до чого тут Android?

Уявляєш статтю "Windows мені не підходить бо мій Acer треба заряджати що дві години". Або "Системи Apple фуфло, бо мій плеєр живе 4 години".

Android, як система — дуже і дуже кльова. І покористувавшись нею мало кому хочеться чогось іншого.

tivasyk сказав...

@юра — ти абсолютно правий! вибачай, що спекулюю назвою =) ну але сподіваюся, що мене виправдовує те, що насправді я мав на увазі «самого андроїда недостатньо — дайте мені ще те і те» — але це видавалося якось надто довго і складно для заголовка… =/

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

я як власник коммунікатору samsung galaxy s i9000 скажу так:
1)після андроїду нехочу нічого іншого, ні сімбіан, ні баду, ні тимпаче windows!
2)Автономність мого телефону вражає... чесно кажучи вистачає його на довго: ~4-5год. розмов, 3-4год. бігаю по інтернету і в той же час слухаю музику (~8-10 год..) і до вечору витримує...=)
3)андроїд мені часом замінив ноутбук за яким я й лазив у інеті і т.п.

івась тарасик сказав...

+ігор григоренко …а через два роки я вже й сам пишу щось подібне до твого коментаря =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›