дочекався — вийшов linux mint 8 xfce

нарешті  вийшов перший реліз-кандидат linux mint 8 xfce — про це пише в офіційному блозі mint’а.  чекати довелося довгенько.

оновлень, попри вихвалу на сторінці релізу, не так багато, і критичних я в переліку не знайшов — проте все-одно сподіваюся, що новий linux mint працюватиме стабільніше за сімку (трошки дратують дрібні глюки, пов’язані, зокрема, з автомонтуванням карти пам’яті).

образ для інсталяції взявся звантажувать — проте ставити, мабуть, не поспішатиму. і не тому, що не довіряю якості, а швидше через лінь: не хочеться знову налаштовувати програмний набір, видаляючи зайве сміття на кшалт mono, міняти вогнелиса на epiphany та thunderbird на claws mail, додавати inksсape, pencil, fbreader, улюблені забавки тощо…

тому iso-образ закину на флешку — про всяк випадок, — а сам почекаю можливості оновитися з репозиторіїв.

4 коментар(ів):

a.su.s сказав...

Качаю)
Ще у мене дивна проблема виникла.
Після перепрошиття SSD Acer Aspire One A110 з самсунгівським ssd, він почав дивно працювати. Встановлення ОС проходить нормально, завантаження теж. Але варто відправити нетбук у ребут, так після завантаження ні ікси не старують, нічого. І пише лише "read-only file system". Що з цим робити - хз. Може зустрічався?

tivasyk сказав...

2a.su.s
скидається на те, що ssd має «биті» фрагменти — в таких випадках система перемонтовує накопичував у режимі «лише читання». я з таким стрічався на sd-флешці — рецепт лікування той самий, але для системного диска доведеться завантажуватися з livecd, щоби диск можна було відмонтувати для «лікування».

a.su.s сказав...

Встановив Linux Mint 8 Xfce, наче працює добре. І помилка ця не з’являється поки що. За статтю дякую, у разі чого - почитаю.

tivasyk сказав...

2a.su.s
> І помилка ця не з’являється поки що

логічно — певно, форматував системний диск/розділ під час встановлення, «bad’и» було позначено як ненадійні, система їх ігнорує.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›