то якийсь відстій електронний...

постулат — я люблю електронну музику, крапка.

не зможу пояснити, чому — і просто не хочу витрачати час ані на пояснення, ані на євангелізацію моєї любові. якщо і тобі подобається — бери і слухай те, що сподобалося мені. не подобається — як там кажуть про фломастери? або: «в сад!»

востаннє порпаючись на jamendo (ще в листопаді минулого року), я завантажив чотири альбоми від tunguska electronic music society, котрі ще до цього часу слухаю з великим задоволенням. був час, коли я міг раз за разом слухати один трек з 4-го альбому — zuzu від pianochocolate. от і вирішив цього разу пошукати, що таке pianochocolate, і чи є ще щось подібне в портфоліо проекту…

ну, про це електронне тріо з ростова-на-дону читайте самі, а я про музику… виявилося, що два з трьох альбомів доступні навільно з jamendo. і, по моєму, обидва варті уваги. в окремих треках з b-side (2009) звучить жіночий вокал, і загальний настрій чимось подібний до fleur… не зовсім на мій смак, але загалом приємно.

бонус-трек. з величезним задоволенням процитую коментар з buzz’а до композиції pianochocolate - zuzu: «то якийсь відстій електронний... бррр... вирізані хвилини життя :) (чи це був жарт якийсь?)»

мораль? байдуже, що тобі подобається — завжди знайдеться хтось, кому це щось не сподобається достатньо для такого ось відгуку. і треба бути готовим або погодитися — або поігнорувати це вторгнення на територію, де ти зберігаєш власні приємні емоції.

8 коментар(ів):

Анонім сказав...

мораль – не треба нікому нав"язувати "свою" музичку; скоріше за все вона,як і у більшості людей, відстойна до неможливості. і інколи трапляються люди, які недостатньо ввічливі, щоб на це не указати

tivasyk сказав...

2kilesa (aka minus-one)
зачепило? даремно. і ось чому…

кожен з нас в дитинстві виробляє собі певні підходи для пошуку/допуску людей в коло «ближніх» — а заразом інструменти психологічного захисту на випадок, коли ці підходи дають збій.

ось хтось один (а) пропонує двом іншим (b та c) послухати трек. забудьмо про рідкісний випадок, коли
усі троє — професіонали. швидше за все a просто пропонує b і c контакт, свого роду запрошення в пісочницю. сама музика — вторинна (все-одно жоден з них не може об’єктивно оцінити її якість, хіба що вони професіонали — але я відкинув цей випадок).

b і c мають свої набори звичних реакцій на таку пропозицію, вироблені ще в дитинстві. і реакція залежить не лише від того, чи справді трек сподобався =) в тім-то й цікавинка.

припустімо, обом трек не сподобався — ну гімно гімном. при цьому нехай b схильний агресивно самостверджуватися через домінування, а c — через залучення до свого кола контактів.

b відповість різко: гімно твій трек, і взагалі — це що, жарт? ти що, серйозно таке слухаєх? йпрст, не очікував, ппц.

c відповість емпатично: послухав… десь цікаво, але — не моя музика. ось послухай це, я в захваті від…

психолог вивчатиме ці різні реакції та зробить висновок про різну історію утворення персональних психологічних реакцій, може на якісь психологічні травми в дитинстві тощо…

я не психолог насправді, тому мені насрати на наукову цінність обох цих випадків. я лише знаю, що в силу особливостей своїх власних стандартних реакцій я радше спілкуватимусь далі з c, аніж з b — так мені буде комфортніше. я надто змучуюся від необхідности агресивно захищатися після того, як я впустив би до свого кола контактів людину з такою першою реакцією на запрошення =)

ну, кагбе, власне, все… допис зовсім не про музику вийшов, да? =)

Анонім сказав...

складно написано. але ні, нічого особливо не зачепило, я просто неприємний тип, з усіма так розмовляю.

існує ж певний нетикет щодо музички - річ це (музика) тонка, індивідуальна, ніхто нікому в душу не лізе, і свої музики не штовхає (отак типу: @minusone - а послухай-но оце...)

люди шарять, що їм подобається індивідуально, без @, розумієш? ти можеш це слухати, а можеш - ні. а @ як би зобов"язує

або можна коментити шарену музичку, обгорювати там її, але в контексті (а яке відношення до шібуя-кей мало твоє посилання?)

ти мене не знаєш, я тебе не знаю - навіщо мені нав"язувати (@) свою музичку? я якраз можна сказати певною мірою "професіонал" в цій справі. весь цей пронос, який ви слухаєте, я на дух не переношу. ви навіть не уявляєте собі, яка музика буває по-справжньому - ви її ніколи в житті не чули (і скоріше за все і не почуєте)! і мені реально справді нудить він певного типу музички. а це була якраз така (рідкий електронний кал для міського середнього класу середнього віку)

tivasyk сказав...

> рідкий електронний кал для міського середнього класу середнього віку

супер, мені сподобалося образне визначення =) дякую за коментар.

p.s. якщо хтось, як я, випадково втрапляє до середнього класу середнього віку — ось трек, про який мова (ще раз), на jamendo.

tivasyk сказав...

…а ось тут ще більше електронного відстою =) і скоро буде 5-та тунгуска!

Анонім сказав...

( добре, що є ще люди з всепереможним почуттям гумору :) )

Анонім сказав...

Ну, імхо, музика не сподобалась..
І що таке "тунгуска"?

tivasyk сказав...

тунгуска у вікіпедії, вибирай на свій смак =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›