велосипед, душ і совок

маючи тепер велосипед, я плекав ідею їздити ним на роботу: близько 11 км плюс можливість «зрізати» шлях подвір’ями — це 30-40 хв неспішного катання. саме задоволення так проїхатися вранці та ввечері, і для здоров’я офісного працівника середнього віку ніщо не принесе стільки користі, як регулярні помірні фізичні вправи.

але стримувала думка про необхідність заскочити в душ після велопрогулянки — навіть такої короткої і розслабленої. мав сподівання домовитися щодо такої можливости у фітнес-центрі, що є тут в одному з корпусів бізнес-центру.

гхм. я не розрахував на традиційний «совок». хочеш в душ? ласкаво просимо — купуй абонемент на три місяці, 980 гривень (якщо не помиляюся). інакше — ніяк.

я ж не проти й заплатити, аби тільки ж домовитися про пристойну ціну: мені абсолютно, навіть задарма не потрібні тутешні тренажери, сауна і послуги інструктора, чи що вони там пропонують… лише душ, 10 хв. вранці? так, це нестандартне запитання, і послуги нема в прайсі — але ж хіба не можна домовитися?

а дзуськи: особливість «совка» в тім, що ніхто і слухати тебе не буде, не те що домовлятися (?!) про щось. сказано — абонемент, і все.

гаразд, будемо думати далі…

p.s. посилання на фітнес-клуб не даватиму: поки-що нема що рекламувати, як на мене =/

6 коментар(ів):

Andrii Degeler сказав...

Так, враховуючи рельєф місцевості, душ знадобиться. :) А у вашому БЦ його немає взагалі?

tivasyk сказав...

2andrii degeler
гхм… не подумав, що може бути «окремий» душ поза тим фітнесом… треба розпитати в адміністрації. дякую за підказку =)

XBK сказав...

Вот, у меня ровно та же ситуация. Мне, правда, не в гору, а как раз спускаться (с соломенки на КПИ), но как станет жарко - явно душ пригодится.

czyk сказав...

Важу з сабой камплект сподняй бялізны, а швэдар\майка і джынсы на працы ляжаць, дый па дарозе на працу стараюся дужа не пацець.
Зрэшты, калі і ўпацець, дык пасьля кіеўскага транспарту (сам правяраў :]) будзеш усё роўна больш потны, мяты і не ў гуморы.

Анонім сказав...

хм.. 11 км то є непогано (навіщо тоді та зарядка?)
я більше полюбляю пройтися пішки, розвідати місто... правда якщо є з ким.

@czyk
стараюся дужа не пацець
ого. теж трараюся, та нічого не виходить.. такий вже я "соковмісний"))

jin сказав...

такий-же фітнес-центр є і у нашому БЦ ;) така ж ціна, такі ж умови, але у нас відвідування душу/фітнес-центру включене у соціальний пакет, тому дехто ходить туди у душ... ну і я, коли воду дома відключають ;)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›