радіо тунгуска в ефірі

якось повз мене пройшло загальне захоплення подкастами… нещодавно спробував щось послухати — наче і тема «рідна» (it, linux), але… не пішло, ніяк. головне враження — ну чомууу тааак повііільнооо… на екрані я би вже встиг пробігти очима по тексту, «зачепитися» за найбільш цікаві фрагменти, відкрити пару посилань — і повернутися до роботи!

мабуть, додається ще й брак звички дивитися телевізор.

а от сьогодні я вперше пожалкував, що приймач в автівці не «ловить» онлайнове радіо =) а причина тривіальна — виявляється, нещодавно проект tunguska electronic music society запустив власне «радіо тунгуска».

до речі, кому сподобалися перші 4 альбоми «тунгуски» — наразі в підготовці п’ятий! деякі треки можна попередньо послухати прямо на форумі; фіналізований трек-ліст вже є.

p.s. йопта, google щось хімічить з аплетом завантаження світлин у блоги — і, схоже, поки що не все працює як слід. ілюстрацію пізніше завантажу.

5 коментар(ів):

Юра сказав...

Не з тих подкастів почав може?

Ти слухав улюблене щотижневе шоу з післяшоу "читачів журнала Хе"? ;) Попри свою попсовість, принаймні один з ведучих — дуже професійно веде.

З IT, англійською, хвалять подкаст TWIT, з Leo Laporte, популярним "там" (сам ще не слухав).

Ще, випадково почув "Аэростат" (знайдеш на rpod). Музична програма, з радіо. Ти любиш електронну музику, так? Пошукай в старих випусках "Knife", дуже цікаво.

Я слухав декілька украхнських подкастів. Найкраще вдавалось в "Друїда". А потім щось не зміг більше (давно не слухаю з тих пір). Люблю щоб було якісно завжди.

Анонім сказав...

>"Попри свою попсовість..."

Це я мав на увазі не фактичну, а просто — надто популярний вже.

tivasyk сказав...

о, та ти любитель! =) вмовив — тре буде спробувати ще раз, вибірково =)

Serjart сказав...

Дякую за посилання, сьогодні цілий вечір слухав. :) Я вже й забув коли щось качав з музики, слухаю в основному інет-радіостанції і мені вистачає.

Юра сказав...

Про щотижневе шоу це я мав на увазі "Радио-Т", хто не зрозумів. ;)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›