щовесни мрію сісти в сідло

у блозі новий тег: велосипед. поки що його важко помітити поміж іншими — але я твердо налаштований цієї весни придбати велосипед. свого простенького giant boulder fs (2002) я продав восени 2004-го року — і відтоді щовесни мрію знову сісти в сідло.

отже, приглядаюся до варіантів покупки, і за старою сімейною традицією — найперше цікавлюся моделями giant. сьогодні після роботи, мабуть, зазирну до їхнього магазину на теліги, це якраз по дорозі додому (працюють до восьмої, зручно).

тим часом помітив, що веб-сайт кена кайфера ще доступний в тенетах — попри те, що пройшло… шість з половиною років? якщо ви хоч раз в житті сиділи на велосипеді, прошу — вшануйте пам’ять цієї людини, просто відвідавши його веб-сайт.

6 коментар(ів):

pan.bibliotekar сказав...

Найкращий ровер - "Україна".
Ось дивлюсь зараз на цей малюнок і ледь не плачу... Ці світлоатражатєлі, бардачок, багажник, сидіння... і головне - яйця в рамі.

Який там giant? "Україна" - ровер для справжініх чоловіків! :D

pan.bibliotekar сказав...

Офтопище! Що думає пінгвінознавець про цю новину?

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
україна поза конкуренцією — свого часу я накатав чимало на чорній «україні» на львівщині — околицями оцього села (вау, воно є у вікіпедії!). та ще й розбирав і збирав — ах, що може бути цікавіше =)

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
а про цей офтоп пінгвінознавець-любитель думає, що… «Стоимость проекта составит около $5,6 млн» — цього має вистачити кільком держслужбовцям «нового призиву» середньої ланки на кілька таких-сяких хатинок, пару автівок, ще й залишиться бабам на шмотки. «срок выполнения программы составит 4 года» — а тоді вже ніхто й не знадає про якісь там linux’и, а може microsoft ще й забашляє комусь, щоби повернути курс в іншу сторону — і знову дачки, автівочки, шмотки.

тому пінгвіновод-любитель просто бере linux і ставить на всі комп’ютери, до яких може дотягнутися =)

pan.bibliotekar сказав...

>розбирав і збирав — ах, що може бути цікавіше

Справді, я й забув як його можна було розбирати і збирати, мастити солідолом, "у тебе є 15-ка?", ніпель чи золотнік? ітп.
А ще - їздити під рамою. Тепер діти позбавлені такого екстріму.

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
> Тепер діти позбавлені такого екстріму.

тепер цим екстрімом займаються цілком дорослі дядьки — ті, що каталися колиськай на «українах» під рамою. солідол, ключ на 15, ніпелі та золотники — виросли у обвіску класу деор чи елікс, рами з інтегрованими кермовими стаканами, виносами на 25 чи 31 мм, амортизовані вилки тощо.

велосипед перетворився на конструктор.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›