я думаю, ми щасливі

вчора ввечері, вже вдома після роботи, я розвалився на ліжку, по мені повзала, щасливо посміхаючись, міля, поруч тулився тимофійко… біля нас присіла миленька, ми якийсь час обговорювали плани щодо школи (тимкові восени буде майже сім).
мила: слухай.
я: гм?
мила: у нас двоє дітей.
пауза. ми перезирнулися і… посміхнулись одне одному: нас обох на якусь мить огорнуло дивне відчуття… абсолютного зачудування цим неймовірним фактом.

я думаю, ми щасливі.

7 коментар(ів):

ELECTRIC сказав...

Вітаю:))) Тепер ще третю дитину і долучитесь до примноження нації:)

p.s. а навыщо стыльки лынкыв на власний блог робити?

tivasyk сказав...

2electric
> а навыщо стыльки лынкыв на власний блог

щоденник (блог) — цікава форма сайту… дописи з архіву, по суті, люди переглядають (принаймні в мене) лише за посиланнями з пошукових сайтів, при цьому з усього архіву (у мене це вже 850 з гаком дописів) приходять на буквально п’ять… і bounce rate на цих сторінках сягає інколи 80-90% =( я ж хочу зробити архів доступнішим і цікавішим — через посилання з актуальних дописів.

втім, все це фігня. простіше так: коли я читаю чужий блог — я хочу бачити за всіма тими словами людину, а це можливо, якщо не читати окремий допис і йти собі — а мати змогу пов’язувати різні події в житті автора, бачити життя наче зверху, як один суцільний візерунок…

…і підсвідомо я очікую, що мої читачі прагнутимуть цього ж. тому надаю їм можливість легко «серфити» від однієї події в моєму житті до іншої.

p.s. якщо пояснив якось незрозуміло — не переймайся =)

Анонім сказав...

до речі сама б хотіла такий варіант старшого хлопчика молодшу дівчинку і ще одного когось))

ELECTRIC сказав...

tivasyk, зрозумів:))) часто такі лінки роблять сеошнєгі:))))

tivasyk сказав...

2electric
ясно. я не вдаюся до жодних сеошних прийомів… тому що не розуміюся на цьому. а якщо щось роблю (як от перелінковку на власні дописи) — то з інших, дещо банальніших міркувань =)

tivasyk сказав...

2zymova
> і ще одного когось))

ну от і знову нагадала мені анекдот: перегукування під вікнами пологового: — ну що, хто там у нас народився, хлопчик? — ні! — а хто ж тоді? =D

Анонім сказав...

tivasyk
добре, що я провокую на згадку про приємні речі)))

когось малось на увазі не важливо когось. просто чогось завжди хотілось, щоб син був старшим за дочку та щоб сім’я була велика. але це лише мрії, а насправді важливим є лише здоров’я, а не стать.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›