весняні асоціації

наближається весна — блогосфера розцвіла попередженнями про близький час розплати, коли випробні ліцензії windows 7 перестануть нормально працювати. а роздано цих дисків, за моїми враженнями, було дуууже багато =)

строго кажучи, навряд чи це сюрприз для когось, окрім білявок (яким систему ставив, звісно, черговий «ухажор»), і я не для того пишу, щоби долучитися до попереджень про цей апокаліпсис. хочеться поділится двома асоціаціями.

наркота

асоціація перша — наркобізнес. був такий період, коли рідко який поліцейський детектив обходився без стандартного елементу фабули: бандити «садять» на голку когось із позитивних персонажів, і далі використовують (ну принаймні намагаються) його у своїх цілях, погрожуючи залишити без дози.

можна не продовжувать. звісно, не мені першому спадає на думку така асоціація — мабуть, щось близьке до наркобізнесу таки є у подібній практиці популяризації продуктів microsoft на ринку.

джек восьмьоркін

друга асоціація — фільм «джек восьмьоркін американець». з іншої сторони маркетингових барикад — наша людина з традиційним радянсько-слов’янським менталітетом. пам’ятаєте, у фільмі джек влаштовує «презентацію» сигарет, роздаючи безкоштовні «семпли» — і як реагують на це селяни?

от точнісінько такою була, є і ще довго буде типова реакція українського користувача, який звик до «безплатності» програмного забезпечення: дали windows нашару? — класно! перестала працювати? — йпрст, кляті буржуї, хай їм сто чортів!

а спостерігати за усим цим просто весело. і…таки скоро вже весна!

13 коментар(ів):

Serjart сказав...

Для таких випадків є всіляки патчі та креки. ;) Проте можливо, що мікрософт підсуне обновки які аналють роботу креків та патчів. Але мені всеодно, в мене ліцензійна вінда.

Andriy сказав...

Справді за цим весело спостерігати... користуючись Лінуксом :)

Offspring сказав...

Мені більш цікаво спостерігати за тим, як дехто купує комп з установленим віндовсом, платять за ліцензійну версію, стирає її та встановлюють лінукс, бо це модно.

Andriy сказав...

Не зустрічав особисто таких "модників" :)

Анонім сказав...

Некорректное поведение семерки в свое время какраз и заставило начать приучать себя к linux

Andriy сказав...

2 Zemlyanin:
невже ти один з тих "модників"? :)

tivasyk сказав...

2offspring & andriy
>> дехто купує комп з установленим віндовсом, платять за ліцензійну версію, стирає її та встановлюють лінукс, бо це модно
> Не зустрічав особисто таких "модників"

і я не стрічав — не думаю, що є багато таких, котрі ставлять linux через модність. ті, хто міг би так поступити — вже всі давно перейшли на macos’ь =)

особисто я, коли доведеться купувать пк з windows’ом, таки зніс би його і поставив би linux — але зовсім не тому, що модно.

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

Вже десь з тиждень у мережі бігає новина, про оновлення, яке буде провіряти "реєстрацію", але єдине що ця программа зробить поганого - буде з'являтися табличка з написом "У вас піраЦька вінда"=)
Щоб не вимкнули - не треба оновлюватись і усе буде добре=)
Сам поки йще не зібрався духом "злізти з голки", бо альтернативи софту, у якому пишу музику - не знайшов=(

tivasyk сказав...

2zuzzza
> альтернативи софту, у якому пишу музику - не знайшов
а ти теє… взагалі починав шукати? люди «збирають» цілі звукові студії на базі вільного софта…

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

намагався, але не зовсім підходить=)

Анонім сказав...

@Andriy
Лично я такой моды не вижу. Просто попробовал - понравилось. Винда (может у меня руки кривые) больше 2 месяцев на ноуте не стояла - приходилось переустанавливать, с семеркой вообще сначала было непривычно, а потом ее глюки на смех пробивали...
да и еще заинтересовало: смогу ли я жить покупая только бесплатный софт)

Andriy сказав...

@Zemlyanin
Як на мене в тебе були чисто прагматичні причини. Отож модників, про яких згадував Offspring наразі не виявлено :)

Анонім сказав...

@Andriy
о.. вспомнил - на ноуте при покупке стояли не форточки (что радует) а дистрибутив линя (не помню какой) без гуя, потом поставил хрюшу (1 месяц), потом семерку (меньше месяца) а сейчас убунту (походу 4й, если не ошибаюсь)..
ЗЫ: в ближайших планах переход на дебиан, как на более чистый изначально дистрибутив, хотя не факт

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›