тимків перший урок в школі

сьогодні всією сім’єю ходили до школи — водили тимофійка на знайомство, записали на курс підготовчих уроків. адже 1 вересня вже не за горами — цього року ще один школярик сяде за парту.

перчик зацікавлений школою, перший урок йому сподобався — а ще ж важливо, що там він зустрів свого дитсадкового друзяку максима. звісно ж, разом сидіти за партою значно веселіше.

тим часом міля солодко спала у візочку, а татко ходив довкола, аж поки замерз, як цуцик — і мусів грітися у фойє. де вже та весна? в четвер, здається, природа дала нам відчути, як ми всі заскучили за теплом і сонечком — і що, знову холодно і вогко?!


повернулися додому, і вже нікуди не хотілося виходити — але ми з тимком ще перебороли себе і збігали за солодощами в найближчу крамницю, перегукуючись із миленькою по рації. перехожі зацікавлено оглядалися на це =)

1 коментар(ів):

Анонім сказав...

Поздравляю. Надеюсь школа на него получше повлияет чем на меня))

Кстати, насчет рации: что тут удивляться, если когда идешь домой и говоришь с блутуз-гарнитурой и все смотрят на тебя как на психа? (я еще понимаю тех, кто не видит девайс, но остальные-то...)

ЗЫ:
Я помню как мама вела в первый класс
Как папа унес с выпускного...
(с) Автора не знаю((

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›