значить так, мені набридло користуватися нестандартним cut’ом для blogger’а — захотілося просто клацати кнопкою «вставити розрив переходу» (най шлях трафить перекладачів!) і мати щастя.

але! для цього доведеться провести хірургічне втручання в шаблон. операція небезпечна. тож якщо блог зникне з ефіру — знайте, що «ми його втратили». тоді доведеться відновлювать з архівів, принаймні шаблон — точно.

оновлено. гаразд, увесь додатковий код, що відповідає за функцію нестандартного cut’а, видалено з шаблону. блог працює — це вже добре. дописи тепер видно повністю — це… погано, бо деякі з них справді дуууже довгі. стандартний blogger’ський cut працює, тобто ховає частину тексту, але є проблема: не відображається мітка «читати далі» абощо. це — критично!

є два шляхи: простий і правильний. простий: відкотитися до стандартного шаблону… після цього доведеться «обвішувать» шаблон усіма додатками, до яких я вже звик (нестандартна хмарка тегів, пошук тощо). правильний — вивчити код стандартного шаблону, і додати в свій лише ту ділянку, яка відповідає за оті «читати далі». це довше і складніше, але спробуємо =)

оновлено ще раз. засада! відкат до стандартного шаблону не вирішує проблеми — схоже, якийсь додатковий елемент, який «інтелектуальний» blogger намагається перенести з шаблону в шаблон, блокує відображення отого «читати далі»… або саме цей шаблон десь зламаний, і треба брати інший? =( тепер вже й не знаю, що робити.

знову оновлено. все, здаюся. хитрий фокус (копія шаблону з іншого блогу) дозволив пофіксити проблему розкривання cut’ів, але довелося пожертвувати усіма віджетами та деякими додатковими твіками старого шаблона =( тепер найцікавіше і найзручніше доведеться повільно відновлювати, коли буде час та натхнення.

…і час вже повернутися до ідеї зробити власний дизайн & шаблон для блога. раніше лінувався.

8 коментар(ів):

Анонім сказав...

С другой стороны пользователь может кликать по названию заметки.. толь не всегда и всем это понятно
ЗЫ: может это не в тему - но мне нравится дополнение с фотами

tivasyk сказав...

2zemlyanin
> нравится дополнение с фотами

маєш на увазі отой віджет зі світлинами з picasa? =D стандартний в blogger’і.

pan.bibliotekar сказав...

Офйтоп. Не про твій блог, а загалом... ківить думка. Як ставишся до "помилок" (швидше - зайвого, яке ні на що не вплває)в HTML сторінки? "Смертний гріх", чи "з цим живуть"?

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
е… оце вже офтоп так офтоп… справді, навіть не знаю, що відповісти, тому краще я переадресую питання комусь, хто в цій галузі компетентний.

pan.bibliotekar сказав...

Та не потрібно ставитись до запитання надто серйозно. Просто цікавить - як часто звертаєш на це увагу? Чи не звертаєш взагалі?

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
мабуть, таки не звертаю, якщо мова не йде про якісь критичні помилки.

podarok сказав...

2pan.bibliotekar
якщо помилки HTML ніяк не впливають на відображення сторінки - наплювати можна з легкістю.

pan.bibliotekar сказав...

2podarok:
Дякую :) так і робитиму!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›