маленькі радощі життя

в офісі сьогодні. добре, що лише до обіду — потім «втечу», треба ж бо викупити квитки на «аватар» в 3d, нарешті. мені цікаво, які враження отримає мила від фільму (ще не дивилася) — зазвичай нам є про що поговорити після перегляду хорошого (чи поганого) фільму, наші смаки і очікування частенько збігаються. ну, і ще ж хочеться спробувать оте «триде».

тим часом проект linux mint розчаровує, радуючи. нє, ну чи не йпрст — вже давненько вийшов linux mint 8, і його версії зі стільницями kde та fluxbox… а мені доводиться чекати linux mint 8 xfce, про який анічичирк?!

тема останніх днів у тирнетах (принаймні в гаджетоманських та айтішних колах) — старт нового сервісу google buzz. переважно користувачі (а надто twitter-залежні) скиглять — то не так, се не подобається… а от такий собі майк елган взяв і дуже влучно вказав, що саме в buzz’іканні викликає підсвідоме роздратування користувачів: «why google buzz isn't buzzworthy». цікаво, варто почитати.

ну, мабуть все на сьогодні. почуємося.

3 коментар(ів):

Disfinder сказав...

а мені бузз сподобався. є одразу в пошті - нічого не треба настроювать. плюс статті із рідера можна шарить. зручно.

tivasyk сказав...

я ще приглядаюся… перше враження — класно, бо аналог twitter’а інтегровано в пошту… друге — йпрст, майже все так незручно… тим не менше, думки того елгана видалися слушними.

Владислав Ткачук сказав...

Основная проблема Google Buzz — приватность. Да, разработчики предусмотрели, что приватность очень тонко настраивается (можно выбирать, кто из твоих контактов-фолловеров будет видеть те или иные виды сообщений — текстовые заметки, расшаренные rss, обновления Picasa и т. п.), но сдается мне, что многин пользователи привыкли видеть свою почту неким таким приватным ящичком и не все будут готовы пускать туда кого-то еще...
http://www.ht.ua/news/93231.html

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›