аська капут?

сьогодні не можу зареєструватися на серверах icq — мій pidgin щоразу звітує про помилку. хто подумав, що я тут б’юся до стіни й рву волосся на собі — розчарую: давно вже схиляюся до думки повністю відмовитися він аськи, тож сприймаю цю технічну проблемку лише як додатковий вмотивовуючий фактор.

коротше кажучи, кому справді треба — шукайте мене в google talk. там, принаймні, спаму я ще не бачив, а історія повідомлень зберігається онлайн.

оновлено. ще одна хороша причина позбутися аськи: дуже ймовірно, що aol продасть сервіс росіянам.

5 коментар(ів):

Святослав Денисенко сказав...

сьогодні сиджу в аське с дому через броузерні пейджери джи-талк та https://imo.im/ працюють штатно, може шось з сервером?

tivasyk сказав...

ні, тут, схоже, інше: сервер «запам’ятав» чомусь (раніше такого не бувало), що я конектився з іншого пк… і хоча та машинка зараз офлайн, і ніхто інший профілем не користується (перевірив — пізніше залогінився тією машинкою!) — але ситуація не виправилася.

заплутано пояснив, але… не в тім сіль. просто набридла вже аська по саме неможу. ще один фактик на користь google talk/jabber: я можу одночасно логінитися в один профіль (!) з кількох машинок.

Offspring сказав...

Може хтось твій аккаунт слямзяв? В мене з кумом так було. В нього сп-ли аккаунт, а потім з того аккаунта всім контактам почали різні зсилки приходити на заражені сайти.

ukrainets сказав...

Давно пора забити на ICQ
Gtalk TA Skype повністю замінюють ту спамерську квітку

tivasyk сказав...

2offspring
гхм, хто зна… теоретично можливо. але змушує задуматися те, що підключитися не можу лише з одного пк — на нетбуці, приміром, все ок =/

2ukrainets
+1. з однією поправкою — skype я також не люблю, але доводиться користуватися на роботі.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›