новий aspire 1830 — мрія естета

до україни приїхав тестовий екземпляр ноутбука acer aspire timeline 1830. що вам сказати… це шедевр — принаймні в плані оформлення. я ще не мав нагоди покористуватися цим комп’ютером як слід, але добряче покрутив у руках, попридивлявя… на перший погляд — бездоганно. і на другий погляд також.

тонкий і легенький, і в сполуці з форм-фактором 11,6 це дає справді портативний комп’ютер, яким зручно користуватися (одразу попереджу — усих, хто ще «окропом пісяє» щодо 15-дюймових монстрів, попрошу в сад: ноутубки вам не потрібні). мобільний процесор intel core і5 «розвиває» доволі дорослу потужність навіть порівняно з intel core 2 solo чи duo в актуальній серії aspire timeline 1810t, вже мовчу про «дитячий» intel atom… на додаток — «фішка» лінійки timeline, 8 годин автономної роботи.

але все це вже майже норма для сучасного ультрамобільного ноута… а от дизайн!

це подарунок естетові — я під враженням. хочу таку машинку на заміну своєму нетбуку. але… але ціна поки що кусається. звісно, можна дивитися в сторону тих таки aspire 1810t — від 600 доларів, от тільки потримавши в руках aspire 1830, я вже дивитися не можу на сіру кришку «десятки».

світлина вгорі дає уявлення про текстуру і фактуру кришки. доречі, фотографував експромтом, без будь-якої постановки світла (та й не спеціаліст я в цім), з руки, вдома на ліжку — а результат, на диво, згодиться навіть за шпалери на стільницю. власне, саме так і використовую, тож якщо комусь захочеться файл 1680×1050 або навіть більше — пишіть.

p.s. одразу відповім на закиди в рекламі: хто досить довго читає цей блог, знає, що попри роботу в acer, в персональному блозі я цілком здатен критикувати «рідні» продукти, часом гостро. але якщо вже щось мені справді сподобалося — стримуватись я не буду.

оновлено. опублікував світлини aspire 1830.

7 коментар(ів):

Анонім сказав...

а є якісь фотки як нотик взагалі зовні... зі всіх боків? :)

tivasyk сказав...

наразі маю лише одну світлину, загальний вигляд розкритого ноутбука. і та не дає правильного уявлення про якість дизайну. сподіваюся днями зробити більш правильні фото. або ж можна почекати огляду машинки на itc.ua.

tivasyk сказав...

опублікував світлини aspire 1830, прошу.

Анонім сказав...

Будь-яка інформація в мережі поки що відсутня. А хочеться знати чим 1830 відрізнятиметься від 1810?

tivasyk сказав...

2анонім
це розвиток тієї ж серії. змінився дизайн. а головна відмінність, звісно — це нові процесори intel i3, i5 та i7 замість core 2 duo та solo culv… потужність — в два-три рази вища на деяких тестах.

Анонім сказав...

коли його очикувати впродажі і приблизна ціна?

tivasyk сказав...

гхм, дивно — наче публікував відповідь, але… не бачу її. гаразд, ще раз:

орієнтовно aspire 1830t з’явиться в україні в травні (решта нової лінійки timelinex з діагонялаями 13,3—15" буде вже у квітні). ціна на цю модель ще не визначена.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›