смартфони acer вже майже в україні

хороша новина для усіх, хто чекав… вже можна говорити про те, що комунікатори acer найближчим часом будуть представлені в україні. гучної презентації, швидше за все, не буде — пристрої просто з’являться у великих роздрібних мережах електроніки.

найперше можна буде побачити на полицях і придбати моделі acer neotouch s200 та neotouch e101 на базі windows mobile 6.5 — вже десь наприкінці березня. доречі, я мав нагоду потримати neotouch e101 в руках і звітував про це (не вразило); як на мене (суб’єктивно), обидві «машинки» нецікаві найперше через вибір програмної платформи: windows mobile 6.x — це позавчорашній день. окрім того, ціни, ймовірно, кусатимуться.


пізніше, в 2-му кварталі (найімовірніше, у травні), в україні мають з’явитися ще дві моделі: acer liquid s100 та betouch e110, обидва на android’і першої версії (тобто 1.5 чи 1.6). це вже буде трошки цікавіше, якщо… якщо не буде запізно — сьогодні тільки лінивий виробник ще не випустив (або принаймні анонсував) власну лінійку смартфонів з андроїдом. і знову-таки, є ще фактор ціни: дешевими ці моделі не будуть.

а от найцікавішого — оновленого acer liquid e на базі другого android’а, а також інших анонсованих нещодавно на mobile world congress’і новинок від acer — доведеться почекати щонайменше до третього кварталу.

2 коментар(ів):

Andriy сказав...

Android першої версії - це 1.0 :)
А ціни на ці цяцьки й справді захмарні. Плюс для України буде ще дорожче :(

tivasyk сказав...

2andriy
…а 1.5 — це «півторашний»? про 1.6 узагалі гублюся в здогадах, як назвати… =D

p.s. розумію, що тут може вирости термінологічна суперечка… тож одразу зазначу, що кажучи «перша версія», мав на увазі major version number, гаразд? =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›