вчора мені закрили лікарняний — а відкрито його було аж 15-го січня. сьогодні вже в офісі — перший день в цьому році: оце так затяглися для мене святкові канікули цього року?

робочий день. виїхав заздалегідь — і все-одно спізнився на півгодини: тягнучки в стандартних місцях, але нестандартної довжини й напруженості, оті лишні півгодини простояв буквально вже під офісним центром... на робочому місці — купа пошти, а ще ноут відмовився логінитися. довелося чекати, поки інженери десь там в німеччині розберуться з налаштуваннями профіля. зараз вже залогінився — але ще немає доступу до електронної поштової скриньки та робочих файлів. і наче ж не понеділок?!

музика. ну, послухав я на вихідних той новий альбом «тартака», доступний навільно в тенетах — «опір матеріалів». любителям цього гурту має сподобатися, бо все стандартно. але як на мене — це не музика, більше схоже на агітаційні тексти під шумовий супровід. втім, це нормально: бо ж тартак (рос. пилорама). вибачайте, якщо зачепив чиїсь смаки =)

автівка. вимагає негайного то. це буде одна з перших витрат із найближчої з/п — як не крути, менше 3-4 тис. грн не вартуватиме (за досвідом попередніх планових).а хто ж казав, що кататися на авто — дешеве задоволення?

3 коментар(ів):

Анонім сказав...

Поздравляю с первым рабочим днем в году))

jin сказав...

у тебе то кожні 10, чи 15 тис.?

tivasyk сказав...

2jin
opel astra classic — кожні 15 тис. км.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›