юля, юля і каструля

один з вечорів протягом моєї вимушеної відпустки виявився присвячений легкому сімейному кіно — цього разу ми з миленькою переглянули «кулінарну» комедію «джулі та джулія» (julie & julia, 2009).

коротко — справді доволі легка і приємна комедія, нічого не вимагає в глядача, нічого (насправді) не вчить, не диктує правил і не приймає екзаменів: кіно для сімейного перегляду.

переглянули ми фільм — і... що? а нічого. тобто нічого цей фільм по собі не лишає. тим, хто також бачив цей фільм, пропоную невеличкий експеримент: спробуйте подумки виділити окремо всі епізоди, побудовані на чудовій акторській грі меріл стріп — і що залишиться від фільму?

нічого. практично нічого.

от і я — через кілька днів після перегляду пробую пригадати, чим це кіно дві години утримувало мене перед екраном, і окрім меріл стріп нічого не зможу назвати.

але дивитися — можна. просто для хорошого настрою.

персональна оцінка: 3/5

переважна більшість дівчат, певно, образяться на мене за таку рецензію — і справді, це кіно для прекрасної половини: легкі емоції, мінімум смислового навантаження і близька тема приготування їжі. що ще треба?

p.s. а миленькій кіно сподобалося. щоправда, чим — вона не змогла сказати, назвала лише гру меріл стріп... ну а я ж про що? =)

11 коментар(ів):

Юра сказав...

дякую за ідеї для перегляду! ;)

Мені цей фільм сподобався. Так, йому чогось постійно бракує. Фільм розвивається, розвивається і ніяк не сягне апогею.

Але все одно цікавий. ;)

Юра сказав...

Чого тільки вартує молодий кульінарний блог, від якого так чекають коментарів. напевне знайоме не лише кулінарам, але й усім читачам-писачам, як ті хто читають і твій блог. ;)

P.S.
Тобі не жалілись на проблеми з OpenID в цих коментарях. Мене ніяз по OpenID впустити не хоче. :(

tivasyk сказав...

2юра
> проблеми з OpenID в цих коментарях
гхм — я думаю, ти перший, хто спробував коментувати з авторизацією openid =/

дякую за heads-up, спробую відтворити проблему і відпишу.

Анонім сказав...

перевірка: коментар опубліковано з авторизацією openid (від myopenid.com)...

tivasyk сказав...

2юра
ну, наче працює, проблем не помітив. якщо все-таки щось не так — відпиши мені поштою, в ідеалі зі скріншотами проблемних етапів?

Юра сказав...

Ось скрінкаст (10Мб) - http://drop.io/openid_tivasyk . В Chrome - така ж проблема (все під Ubuntu). В кінці дня я зітру викладений файл...

tivasyk сказав...

2юра
скрінкаст глянув — все зрозуміло, от тільки в мене той самий провайдер openid (див. вище) авторизував на ура (win xp/firefox). вдома ще спробую linux/epiphany.

на жж таких проблем не виникає?

зазвичай перше, що я в таких випадках перевіряю — що приймаються усі cookie’си без обмежень… поза тим — навіть не знаю, в чім може бути суттєва різниця між нашими двома випадками.

Юра сказав...

>на жж таких проблем не виникає?

Не знаю. В мене там нікого нема. :)

Глючить або сам обліковий запис OpenID мій, або веб-оглядачі (всі нараз?).

До речі, пое додавання коментарів, в тебе, теж дивно для мене поводиться. Наприклад не працює Ctrl+V, неможу рухатись по написаному тексту (стрілками)... Ще перевірю на XP...

tivasyk сказав...

2юра
> не працює Ctrl+V, неможу рухатись по написаному тексту (стрілками)

цей глюк мені відомий, дуже схоже на баги blogspot’а, бо проявляється на firefox/epiphany, win xp/linux mint… я обходжу так: перш, ніж щось осмислене писати — друкую будь-який символ замість повідомлення, вибираю обліковий запис і прошу прев’ю — blogger логінить мене і після цього дозволяє нормально друкувати повідомлення.

чекаю, що розробники самі помітять глюки і щось там пофіксять…

tivasyk сказав...

2юра
ось цей коментар опубліковано з авторизацією myopenid в firefox/moblin, зі свіжовстановленої системи. жодних проблем. навіть не знаю, що думати.

Юра сказав...

Вибач що обговорюємо в цій темі технічні проблеми, але з Win XP, Firefox - така ж проблема з моїм OpenID. :(

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›