донечка вже сама стоїть

не пройшло і двох тижнів з моменту, коли маленька міля навчилася самостійно сідати — а вона вже сама спинається на ніжки, тримаючись за що-небудь, і досить впевнено стоїть, радіючи своїй справності й посміхаючись на увесь світ =)

насправді вперше мілєчка почала вставати — спершу на колінка — у день виборів, ще тиждень тому (16 січня), тож у неї був час потренуватися для сьогодняшньої фотосесії.

дітки й справді дуже швидко ростуть, змінюються, вчаться нового в цьому віці. якщо раніше доця сприймала маму лише як цицю, навпомацки — то тепер вже завважує, коли миленька виходить з кімнати, і в залежності від настрою може розплакатися. а може спокійно продовжити гратися — якщо вона сита, настрій хороший і є щось цікаве поруч. вчиться говорити: смокче молочко в ліжечку перед сном, а тоді повернеться і щось гугукає до татка, ще й відтворюючи якісь інтонації голосом. раніше навчилася і навіть полюбила пити водичку з маленької блакитної китайської чашечки — а згодом навчилася відмовлятися від води, стуляючи губки і активно відпльовуючись, якщо вода таки потрапить до ротика попри її волю =)

смішна маленька дівчинка.

p.s. от мені цікаво, чи «доживе» цей щоденник до того часу, коли його читатимуть мої діти? тимко вже досліджує інтернет — щоправда, наразі його цікавлять лише флеш-забавки, особливо перегони — такі як от кумедні big pixel racing.

5 коментар(ів):

fuxx сказав...

Скоро вже почне бігати і тоді закінчаться спокійні дні :)

Sidirom сказав...

Дітки - це класно... Аж не віриться що теж матиму таке мале чудо ^^
Вчора в маленького брата мого друга був День Народження, малому виповнилося 2 рочки... Теж дуже швидко час пролетів, вроді нещодавно лише на світ з`явився, а вже бігає і щиро сміється :)

tivasyk сказав...

2fuxx
> почне бігати і тоді закінчаться спокійні дні
та який там спокій, його вже шість років не було =)

2sidirom
> не віриться що теж матиму таке мале чудо
ну, це ще хто кого матиме... тільки тримайся =)

Un.Known сказав...

>Скоро вже почне бігати і тоді закінчаться спокійні дні

Угу...

І буде вам здаватись, що бігати почала відразу на здибанки...

tivasyk сказав...

2un.known
> бігати почала відразу на здибанки...
мені здається, в цім плані я буду досить лояльним батьком. але побачимо... це ж така справа — поки не бахне, годі загадувать =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›