погода у парижі

синдром блогера: якщо не позвітував про щось у блозі — події наче й не було =) тому інколи поміж звичайними, тематичними дописами робити просто нотатки собі на пам’ять.

отже, погода у парижі. 11-го та 12-го — температура близько нуля (макс. -1°), хмарно, без опадів. 13-го та 14-го — трошки тепліше (макс. +4°), дощ або сніг.

от за що не люблю літаки й аеропорти — за ілюзію швидкості. виліт — о пів на першу... а прокинутися завтра доведеться о сьомій, щоби виїхати не пізніше ніж о пів на дев’яту — дорогою ще забрати двох колег.

і все заради походу в «мулен руж»? одверто кажучи, я б краще виспався...

сподіваюся, через той сніг не скасують рейс на київ у четвер.

12 коментар(ів):

СМ сказав...

Потім фоти ніг у блозі виставиш? :)

tivasyk сказав...

2с.манту
яких ніг? а, ти що канкан танцюватимуть? ні — просто не збираюся брати камеру з собою в цей заклад =( але, думаю, не проблема знайти це онлайн. а я щось не відчуваю якогось трепету, ані трошечки... а от просто прогулятися містом — хочеться.

см сказав...

Ну це зараз не відчуваєш... А раптом як канкан побачиш відчуєш :D

Тараща сказав...

Піжон :)

tivasyk сказав...

2с.манту
> А раптом як канкан побачиш відчуєш
ну, можливо... хоча я себе досить добре знаю — малоймовірно =D

2тараща
> Піжон =)
дякую за цікавий коментар =) ніколи не знав, що це слово насправді значить — довелося заглядати в словник.

tivasyk сказав...

...і, строго кажучи, ні, я не піжон.

jin сказав...

Я побував у Парижі випадково, був у поганому настрої, (можливо саме тому) місто видалось не дуже красивим і дуже брудним, переповненим неграми, азіатами і натовпами "рускіх" туристів :(

tivasyk сказав...

2jin
от «руських туристів» я поки ще не стрічав (якщо не рахувати колег, бугага)... а решту можна терпіти — і неідеальну чистоту, і негрів з азіятами =)

Анонім сказав...

Париж — мрія моя. Про Францію мабуть знаю практично все. А от так і не відвідала досі :(
Гуляти треба на Монмартрі. І Лувр обов’язково. Може зараз не сезон і пощастить з відсутністю великих черг.
А ви з дітьми поїхали?
jin
Франція має вже мабуть більшу половину населення африканського походження. Французи один раз лажанулись, а тепер біла частина нації вимирає))

tivasyk сказав...

2zymova
> Париж — мрія моя.

цього я не годен зрозуміти: чи не кожна жінка «мріє про париж»... тобто жодне місце у світі не є «моєю мрією» — і париж не був.

втім, я починаю розуміти... розгадка — проста: сила бренду, назва на слуху. погодься: звідси й думка про те, що гуляти треба на монмартрі та в луврі =)

втім, розгадка моєї «не-мрійливості» також проста: я усе життя підсвідомо повставав проти авторитетів та брендів (мабуть, дитячий психологічний захист від чогось), тому поїздку до парижа сприймав так само, як мандрівку в будь-яке інше місце на земній кулі. навіть в місце взагалі без назви.

=D

jin сказав...

мрія "про париж" - одна з найбезглуздіших, а (при наявності такої мрії) поїздка туди - розчарування. тому краще мріяти не відвідуючи це місто

tivasyk сказав...

2jin
> краще мріяти не відвідуючи це місто

стривай, юро — це, мабуть, занадто категорично =) думаю, краще не мріяти, але відвідати (як от я) — тоді і задоволення отримаєш (втім, того ж порядку, як від поїздки до лондона, берліна, львова чи харкова.

з іншого боку — ну а чому б і не мріяти про щось?

інша справа, що я таки не приймаю ширспоживчі мрії по 1 євро за штуку — забрендовані масовою «культурою» для швидшого перетравлення і засвоєння.

я за те, щоби в кожного була своя, персональна і дуже інтимна мрія — так буде цікавіше =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›