289 непрочитаних повідомлень

нарешті працює робоча електронна пошта: 289 нових повідомлень, з них приблизно половина, може більше — листи «повз касу», тобто адресовані не мені й не варті перегляду, просто робоча переписка між іншими підрозділами».

не так вже й багато пошти. це був би приблизно триденний обсяг електронної кореспонденції на моїй посаді старшого менеджера в datalux три роки тому =)

p.s. доречі: поштівка, яку я відіслав миленькій з парижа 13 січня (звичайним, не терміновим листом) — ми отримали аж 21-го, тобто через тиждень після того, як я повернувся до києва. ні, все-таки звичайна пошта в традиційному розумінні (як транспорт для текстових повідомлень) має померти. а для особливих випадків є комерційні служби, які працюють в рази швидше і з більшою готовністю впроваджують сучасні технології.

3 коментар(ів):

jin сказав...

Ти у курсі, що наша пошта також впроваджує новітні технології, як от "доставка електронної пошти додому у звичайному конверті" ;)

Юра сказав...

Лише одне - через 5-10 років чи витягнеш ти електронного листа, покрутиш в руках і згадаєш Париж? ;)

tivasyk сказав...

2юра
> через 5-10 років чи витягнеш ти електронного листа
фетишизм — пережиток темного минулого =)

якщо серйозно — я добре розумію переваги паперової пошти. але... те, на що ти посилаєшся — це просто нормальна, притаманна людині сентиментальність. ну не буде паперових листів, щоби її підгодовувати — буде щось інше.

але в будь-якім випадку насправді нам завжли залишаються лише спогади.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›