гребєнщіков та лагідний травень

почув гребенщикова щойно по радіо, «не пей вина, гертруда». подумалося: а чим, по суті, цей будда як музичний феномен відрізняється від «лагідного травня»? співати так само не може (фр. шантрапа), все на харизмі текстів та голосу — тільки й всього, що розраховано на іншу цільову аудиторію.

5 коментар(ів):

Axiom сказав...

Ну так якраз цільова аудиторія все і вирішує. Можна з легкісю клонувати гурти, але орієнтувати їх на різну ЦА. Елементарний маркетинг ;)

Un.Known сказав...

Буду також критична до мого колишнього суперкумира...

Як на мене, БГ все ше їде на гребені (гм) хвилі колишньої слави "поколения дворников и сторожей". Зараз вже нікого не вражає "іншість" його текстів і тем. Колись за них пробачали більше (якщо не все).

Цінитель сказав...

Чомусь думав, що ти практично не слухаєш ефірне радіо. Все по jamendo.com “рищеш” :)

Я тут, до речі, вже кілька днів “граюсь” з безкоштовним (поки що) аналогом last.fm – jango.com. Ніби непогано. Не користувався?

tivasyk сказав...

2цінитель
я використовую last.fm не як радіо, а виключно як скробер… а як радіо — переважно jamendo, і то лише для оцінки — що сподобалося, завантажую і вже тоді слухаю локально. тому що jamendo не скробить прослухане на last.fm =)

а от навіщо мені скробер — то вже інше питання… не знаю =) але статистику люблю переглядати довгими зимовими вечорами.

tivasyk сказав...

а… щодо радіо — це миленька слухає регулярно, тож на вихідних довелося і мені слухать. хоча я змучився від реклами, а ще більше — від пустопорожньої тріскотні «діджеїв» на усіх без винятку станціях, навіть на більш-менш терпимих djfm та kissfm.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›