де ж мій новорічний настрій?

ніякого передноворічного настрою нема — не відчуваю. лише промовляючи про себе «новий рік завтра!», я на секундочку щось таке відчуваю… і все.

мабуть, через це якось нічого не встигаю в ці останні дні 2009-го року: ще нічого на святковий стіл не придбав (ми з миленькою запланували суші та легкі салати), нема подарунків рідним (квитки на «аватар» в батерфляй на 3-тє січня не рахуються), і навіть миленькій (оце вже погано… треба було знайти час!) добре, що вже встиг домовитися з дідусем морозом щодо сюрпризів для тимка і мілєчки =)

і не сказати, щоби такий вже зайнятий був на роботі — якраз навпаки, цей короткий тиждень дав можливість трошки розслабитися. щоправда, сьогодні півдня провів у французському посольстві. дали французи разову візу на 5 днів — так що полечу в січні до парижу з колегами. добре, що не працювати, а відпочивати.

тим часом останній робочий день в цьому році вже добігає кінця (на годиннику 17:00) — ще трошки, і поїду додому, повечеряю, поможу миленькій повкладати діточок… а тоді знову на машинку — і в якийсь супермаркет. здається, «мегамаркет» працює цілодобово.

6 коментар(ів):

СМ сказав...

А Тимко і Мілєчка теж люблять суші? :)

tivasyk сказав...

2с.манту
ні. міля любить лише молочко =) а тимко суші не любить — він взагалі, якби йому дали волю, їв би лише макарони з вермішеллю та бутерброди з червоною ікрою...

см сказав...

Бутерброди з червоною ікрою... У моєму дитинстві були лише з кабачковою.

А що у тирнеті на новий рік показують? :)

tivasyk сказав...

2с.манту
та я також не з родини мільонерів — про червону ікру в дитинстві міг лише мріяти, а вперше скуштував, мабуть, якраз у львові на весіллі — хоча тут можу й прибрехати випадково, не пам’ятаю.

у тирнеті на новий рік — то в плані погоди? у києві обіцяють -4..9° і сніг, у львові тепліше: +1..-4° і легкий сніг.

СМ сказав...

Це не про погоду. Це так жарт за аналогією,.. запитують, що по телевізору на Новий рік показують.

А от червону ікру потрібно з дитинства їсти, бо корисна, а мені приміром зараз вона не смакує. "Страви дитинства" - це на все життя.

tivasyk сказав...

2с.манту
> Це не про погоду. Це так жарт за аналогією,.. запитують, що по телевізору на Новий рік показують.
тепер зрозумів =) я дивився на тб лише привітання президента — більше нічого: не можу змусити себе терпіти цей безсмак. а теща навіть переглядала «з легким паром» — я вже не подужав, хоча фільм мені подобається. і раніше незмінно дивився кожного року =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›