знахідка: музичний метеорит на jamendo

для тих постійних читачів, хто слідкує за «музичними» дописами у блозі — а також для випадкових відвідувачів у пошуках приємної музики — продовжу тему цікавих музичних знахідок з тегом «вільна музика».

сьогодні на jamendo.com відкрив для себе збірку tunguska chillout grooves vol. 4 від спільноти tunguska electronic music society.

збірка велика — 28 треків (!), час звучання більше двох з половиною годин! і знаєте що? практично вся це — справді якісна, цікава за звучанням музика. принаймні на мій не надто тонкий, але інколи доволі примхливий смак.

спільнота tunguska electronic music society — вільне творче об'єднання музикантів та композиторів, утворене в квітні 2007 року. цікаво, що створення було приурочене до 100-ліття тунгуського феномена. музика від tunguska electronic music society — вільна, і доступна для завантаження на сайті спільноти, а також на jamendo.com. наразі окрім четвертої збірки, котру я ще раз раджу послухати, можна завантажити ще три попередніх:завантажуйте, слухайте. що до мене, то я вже записав cd для автівки =)

3 коментар(ів):

serjart сказав...

Вже качається. )) Додасться до моєї чілаут-лоу-фай-даб-ньюджаз-і-т.д. колекції.

tivasyk сказав...

2serjart
цікаво, що скажеш. я слухаю 4-тий випуск другий день в режимі амбієнту... решту три завантажив, але ще не послухав. поки що фінальної думки не склав, але слухаю із задоволенням.

serjart сказав...

tivasyk, прослухав. Досить непогано, але не зовсім те що я люблю. Мені більше до душі збірки Brazilution Summer, Chillout Amsterdam, Cafe Del Mar, Kontor Sunset Chill і т.д.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›