коротко про різне. бо на серйозний допис щось знову нема наснаги =)

запросили до google wave

алекс семенюта (той що fireon) прислав запрошення до google wave. кажуть, простіше зрозуміти жінок, ніж google wave?.. значно переоцінюють складність жіночої логіки. коротше кажучи, за півгодинки я так і не впетрав, що воно таке той wave і до чого його можна притулити. тим не менш, відкрив у оглядачі, закладку мінімізував, почекаю — може хтось щось цікаве напише =)

гарних дівчат побільшало?

зважте, як побільшало гарних дівчат і жінок після того... як люди масово повдягали маски =) людство — принаймні та половина, котра прекрасна — століттями шукає рецепт молодості й краси, а все, виявляється, просто: закрити все, окрім очей (і ніг), а головне — закрити жінці рота. можливо, араби таки розуміються на жіночій красі?

кава з коньяком

доволі довго я зовсім не пив кави в офісі — але згодом зрадив тій новій традиції, бо контора придбала кавовий автомат. не той, в який тре кидать монети, а еспресо-машину. втім, автоматична кава не набагато краща за розчинну — рятує лише молоко, коли я не полінуюся його купити. а сьогодні додав трішечки коньяку: сподівався отримати чарівний смак… фу, гидота! не терплю сам коньяк, у суміші з посередньою кавою він кращим не видався.

p.s. не варто сприймати цей допис надто серйозно. особливо посилання на арабів: в 101 випадку зі ста я віддам перевагу жінкам, а не арабам =)

5 коментар(ів):

ukrainets сказав...

Я також толком не розібрався для чого мені той вейв і з чим його їсти!
Думаю буде зручно спілкуватись з друзями котрих рідко бачу.
Тобто створити хвилю, запросити туди друзів і шось собі там обговорювати. Але для того треба щоб ті друзі були в Вейві, а до того ще далеко...

tivasyk сказав...

2ukrainets
ну... для цього набагато зручніше використовувати.. електронну пошту. плюси всіляких інстант месенджерів та інструментів онлайнової колаборації проявляються якраз лише коли ЧАСТО спілкуєшся з людьми. ак у твітері =)

от, власне, й думаю, куди той google wave притулити, і що з ним буде далі. поки що є така думка: стане стандартом у величезній спільноті користувачів гуглододатків, але не в наших теренах...

ivanko сказав...

гарних дівчат побільшало +100

google wave — Соціальності забагато, працювати ніколи :) .
За що люблю електронну пошту — не має потреби відповідати одразу, встигаєш завершити поточну справу і обдумати відповідь. За що ненавиджу скайп — потрібно відповідати негайно. До речи, я ненав'язливо нагадую.. :)

Юра сказав...

Вибач, кави взагалі не люблю, але є тема про коньяк.

...який теж, взагалі то, не люблю. Але, з дружиною, дуже полюбили простий коктейль - коньяк на дно бокалу, та залити, десятикратно чи більше, кока-колою (бажано додати і лід).

Смак спирту десь дівається. Залишається приємний присмак чи то трав чи то чогось ще.

Якщо не терпиш коньяк і він лежить, відкритий, в барі - раджу спробувати.

tivasyk сказав...

2юра
дякую, тре спробувати колись. хто зна коли, бо і кока-кола, і коньяк взагалі навіть не пам’ятаю коли були вдома: якось ми з миленько ні того, ні іншого не полюбляємо...

проте вчора випадково купив я баночку пепсі (просто ностальгія за дитинством), і сьогодні готовий поділитися власним несподіваним рецептом =)

їмо часник в будь-якій комбінації: з салом, або з грінками чи з пампушками до борщу... після цього пробуємо пити пепсі- або кока-колу. несподівано екстремальні смакові враження гарантую =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›