звичайна понеділкова метушня за вікном

ну от, понеділок я таки не пропустив — сиджу на балконі, наче в оранжереї, п’ю чай, виглядаю на звичайну понеділкову метушню за вікном. і потихеньку блогую =)

учора їздив друкувать світлини. до речі, дуже правильне заняття: виявляється, у нас із миленькою накопичилося чимало справді хороших фотографій з дітками для сімейного альбому, а на фотопапері вони виглядають ще цікавішими. надрукували буквально за 20 хвилин — видно, роботи зараз не дуже багато. фотосервіс притулився в магаині «ельдорадо», так що в мене був час трохи погуляти між рядами.

здивувався, помітивши (вже!) на полиці нетбук acer ferrari one — машинку анонсовано з місяць чи два тому, mobility щойно почав публікувати великий огляд. а комп’ютер вже в продажі. щоправда, дорого: більше 7 тис. грн. м’яко кажучи не зовсім нетбучна ціна =(

там же не втримався і придбав чохол для свого аспіринчика (див. фото) — простий, але якраз те, що мені потрібно було. $25 не ціна.

15 коментар(ів):

Andriy сказав...

Оцей acer ferrari one дуже нагадує MSI Wind u230, який тихенько з'явився на сайті MSI. А зараз так само тихенько звідти зник. Шкода, машинка мала бути досить продуктивною :(

tivasyk сказав...

2andriy
нажаль, msi’їв не тримав у руках, а надто такої специфічної модельки, котра з сайту раптом зникає =) ferrari one наче нікуди зникати не збирається.

Andriy сказав...

Я десь рік інтенсивно використовую MSI u100. Враження дуже позитивні. А дисплей - взагалі шикарний, кут огляду - майже 180. Звичайно є і декі недоліки, як от RTL8187SE Wi-Fi :(
А u210 i u230 мають AMD-шний проц і їхню ж графіку (1250 і 3200 відповідно). Бо GMA950 важко назвати графікою ;)
Для порівняння, u210 коштує менше 4 тис.грн., що майже вдвічі менше, ніж ferrari one. Може саме тому останній нікуди зникати не збирається ;)

tivasyk сказав...

2andriy
> Може саме тому останній нікуди зникати не збирається ;)
влучний жарт, я оцінив =D з ліквідністю ferrari one за такою ціною справді передбачаю проблеми — але я не продавець, мені цікавий сам пристрій.

і строго кажучи, це не є нетбук (!), і конкурував би він не з aspire one 751, а із aspire 1410 та aspire 1810t... зважаючи на це, ціна була б доволі адекватна, якби...

...якби ще до нього оту анонсовану зовнішню графіку. але зась, нема її в україні, і не ясно чи буде.

Andriy сказав...

>...якби ще до нього оту анонсовану зовнішню графіку. але зась, нема її в україні, і не ясно чи буде.

Підозрюю, що якщо і буде, то дуже нескоро :(

tivasyk сказав...

2andriy
> якщо і буде, то дуже нескоро
саме так: продукт зовсім не масовий, принаймні в україні. плюс навчені кризою продавці сьогодні дмуть і на холодне, не хочуть вкладати гроші в неходовий, хоч і потенційно прибутковий товар.

Анонім сказав...
Адміністратор блогу видалив цей коментар.
tivasyk сказав...

щойно тут була реклама сайту vidpovidi.com — більше нема. я не проти реклами власних блогів, але тільки в тему допису та стрічки коментарів.

Тарас сказав...

Acer Ferrari One - це вже щось більше ніж нетбук, але менше ніж ноутбук :)

tivasyk сказав...

2taras
ти знаєш, я думаю, ти на 100% правий =) але найцікавіше те, що із майже повним переходом на aspire one я собі зрозумів, що... нетбука мені трошечки замало (головним чином претензії до ваги та автономності, в меншому степені до потужності), а ноутбука (13" і більше) — забагато (вони для мене завеликі, мені потрібен девайс, що завжди зі мною).

тому якраз тонкі мобільні пк у форм-факторі 11,6" (краще було б 10", але зараз важко на це розраховувать) видаються найближчими до ідеалу. acer ferrari не «вкладається» за ціною, але aspire timeline 1810t... або підсерія aspire 1410 — майже ідеал.

Andriy сказав...

2tivasyk
>нетбука мені трошечки замало (головним чином претензії до ваги та автономності, в меншому степені до потужності)
Можна придбати 6-ти або 9-ти елементний акумулятор - буде і більша автономність і більша вага. Перевірено на собі :)
У 1810t та ж проблема, що і усіх наявних у нас ультратонких ноутів - Вінда :(

tivasyk сказав...

2andriy
> Можна придбати 6-ти або 9-ти елементний акумулятор
...у мене 6-елементна батарея, приїхала з китаю, замовлена через ebay (ще раз дякую jin’ові), тримає три-чотири години. все-одно мало — хочеться вісім, як timeline’и =D

> У 1810t та ж проблема, що і усіх наявних у нас ультратонких ноутів - Вінда
...ну, вікна самі по собі не проблема — шкода грошей на те, чим я не користуватимусь. нажаль, скористатися процедурою повернення/відшкодування особисто я не зможу (особливості посади, гхм) — але все-таки можна спробувати через підставну особу =D

Andriy сказав...

>скористатися процедурою повернення/відшкодування
а ось тут, будь ласка, детальніше =)
Я ще не чув про жоден успішний випадок повернення/відшкодування в Україні. Тож якщо прецеденти були - буде дуже ціково про це дізнатися

tivasyk сказав...

2andriy
> не чув про жоден успішний випадок повернення/відшкодування

і я також. втім, як і про безуспішні: переважна більшість покупців пк та ноутбуків просто не знають про таку можливість, а якби й знали — навряд чи користалися б нею, оскільки їм потрібна ліцензійна ос.

тим часом acer, asus та інші відомі бренди вже встановили для україни процедури відклику ліцензій та відшкодування... залишилося тільки, щоби достатня кількість людей спробували ними скористатися, і набили гулі собі — і, що важливіше, вендорові — щоби інші змогли піти їхніми слідами вже без значних проблем.

Andriy сказав...

Дякую за корисну інформацію :)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›