схоже, таки приїхали...

учора ввечері налаштувалися переглянути якесь кіно. з нових файлів спробували за назвою вибрати щось цікавеньке і приємне на ніч.

зупинилися на стрічці «ну що, приїхали?» (are we done yet? 2007).

рецензія буде короткою. «давно я не бачила такої бездарної акторської гри» — оце й усе, що сказала миленька, а я додам, що там бракує ще й бодай трішечки цікавого сценарію, а гумор десь на рівні дитячої комедії для тих, кому ще немає тринадцяти. без жалю виключили, не додивившись і до середини. якщо згадаю, хто порадив нам цей фільм — забаню на рік =)

персональна оцінка: 1/5

на диво, рейтинг фільму на imdb не дуже відрізняється від моєї оцінки, гхм.

3 коментар(ів):

Serjart сказав...

Зазвичай я перед переглядом фільму дивлюсь на рейтинг на imdb. Маю принцип дивитись фільми тільки що мають рейтинг вище 7, або вище 6 якщо тематика фільму мені цікава.

tivasyk сказав...

2serjart
ги... теоретично правильний підхід, але я чомусь дивлюся рейтинг вже після перегляду =) окрім того я перестав довіряти imdb після того, як побачив явно завищені рейтинги кількох не дуже цікавих, на мій погляд, стрічок, і навпаки...

Serjart сказав...

tivasyk, та є таке з завищеннями. :) Мені наприклад не сподобався "Джонні Д". Таке відчуття, що рейтинг вліпили за акторський склад. Але все рівно краще глянути спершу на рейтинг.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›