з тих пір, як «помер в неволі» мій sony ericsson k750i, минув майже рік. майже увесь цей час я користувався лише корпоративним nokia 6300: добротний телефончик, але... щось трохи не те. не гріє. і справа навіть не у тім, що він таки дорогуватий як на свою фукнціональність (я ж не купував?) і має слабку батарейку.

останнім часом з великою ностальгією згадую k750i. звісно, теж не ідеал: зокрема, немає bluetooth a2dp, без котрого це не мультимедійний телефон, по-моєму. але за справді якісну камеру йому можна пробачити все!

я це зрозумів, перепробувавши кілька різних телефонів у режимі фотокамери... від результатів хочеться плакати. а дзеркалку з собою увесь час носити ой як незручно. і я пригадую, як колись ми з миленькою і перчиком поїхали у крим, камера була з нами... але найбільше світлин було зроблено саме камерафончиком sony ericsson k750i — і то цілком пристойних світлин, які можна було не соромлячись показувати знайомим та публікувати у блозі.

коротше кажучи, побачив я оголошення з пропозицією k750i б/у в хорошому стані, недорого… і не втримався: домовився про зустріч. якщо телефон не побитий і (головне!) камера працює справно — буду знову з ультракомпактною камерою, яка ще й дзвонить =)

оновлено. не склалося… телефон — найперше його камера — не в такому стані, щоби захотілося ним користуватися.

оновлено. щойно дізнався, що sony ericsson k750i у 2005 році було відзначено як кращий камерафон на ринку за версією tipa, незалежної спілки видань, присвячених фототехніці. після того всі 4 роки поспіль цю відзнаку отримували смартфони nokia (що вже доволі спірно).

12 коментар(ів):

pan.bibliotekar сказав...

Ну і що там?.. Повернувся?

tivasyk сказав...

2pan.bibliotekar
не повернувся. телефон зовні в непоганому стані, проте детальний огляд виявив пару прикрих нюансів мене змусили насторожитися: відмовився працювати з карткою пам’яті, не перемкнувся в режим камери при відкриванні шторки на об’єктиві (повинен), і клавіша фотокамери виявилася зношеною, утопленою.

а кидатися й купувати абищо я не збирався. попрощалися з продавцем --- він, схоже, засмутився =)

fuxx сказав...

Мені також дуже до душі телефони від СЕ. І моїм наступним тел. скоріш за все буде якась модель СЕ. Зокрема й приглядався до серії К (і це ще при живому Сіменсі - непорядок).

tivasyk сказав...

2fuxx
не претендуючи на істину: зараз sony ericsson не пропонує нічого достойного уваги... тому se для мене -- це хороша історія і можливість придбати б/у недорого, але якби я збирався витратити 150-200-300 долярів на щось нове, то в сторону se навіть дивитися нема чого... нажаль.

подивитися хоча б їхні рекламні ролики з останнього... це просто п...ць якийсь, і то я ще лагідно висловився.

Serjart сказав...

А мене чомусь тіпає від меню всіх СЕ. Якось воно не так, не зручно для мене.

tivasyk сказав...

2serjart
після siemens c35 та me45 я ще не бачив справді зручного меню взагалі... тому намагаюся не нарікати se за це: в них ще не гірший з варіантів.

tivasyk сказав...

а, і ще... se (того покоління) хороший хоча б тим, що в меню доводиться залазити вкрай рідко. камера, зокрема, повинна активуватися простим відкриттям захисної шторки, зйомка -- зручною кнопкою на корпусі (як у фотомильниць), і виключається закриванням шторки. що може бути зручніше?

jin сказав...

Я зараз інтенсивно приглядаюсь до SE K800i - як на мене цікавіший за 750-тий. Теж хороша камера із спалахом, а на додачу ще і робота у мережах UMTS2100. Але є і недоліки - немає підтримки EDGE

tivasyk сказав...

2jin
камера в k750i та сама, але з "правильною" захисною шторкою: не раз і не два ця шторка рятувала об’єктив якщо не від подряпин, то від пилу і бруду... так що як камерафон k750i поза конкуренцією.

jin сказав...

у k800i є велика і зручна шторка, відкривання якої активізує камеру, а закривання - закриває відповідний додаток

Disfinder сказав...

хех, так я виявляється, щасливий власник К750 :)
доки працюватиме - носитиму його, рідненького.
от тільки кнопка фото трохи нестабільна, натискається погано.

Анонім сказав...

О Господи.. поменяю свой немного убитій К770 на К750 в хорошем...
Как я за ним соскучился..

ЗЫ: автору спасибо за ностальгию

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›