щось у лісі здохло?

сталося непередбачуване… сталося таке, що вкраїнська приказка «щось у лісі здохло» видається грандіозною недооцінкою ситуації: схоже, вимер цілий лісовий масив.

tivasyk зареєструвався на twitter'і.

отакої! як же так? навіщо? ну, я казав, що «не сприймаю мікроблогінг в тому вигляді, як він популярний сьогодні, за самостійний інструмент». але тепер, здається, я знайшов twitter'ові застосування ― принаймні хочу спробувати випробувати його.

наразі вже маю спостереження: з тих дев’яти людей, на чиї мікроблоги я підписався, по-різному використовують twitter. хтось зрідка постить лінки на якісь більше чи менше цікаві матеріали, або транслює в твітер заголовки власного блога… а інші спілкуються, як в асьці чи google talk’у =/ от перший варіант мені ще якось ближчий, але для банального обміну повідомленнями twitter ― ну зовсім недолугий сервіс…

але це імхо.

іще зрозумів, що мені, з одного боку, ліньки тримати відкритою домашню сторінку на твітері й час від часу оновлювати, щоби почитати нові повідомлення ― а з іншого, не хочеться встановлювати окремого клієнта для цього (і то, мабуть, різні для linux на нетбуці та для windows на робочому ноуті?) тому знайшов і встановив плагінчик для pidgin’а з доволі примітивною, але мені достатньою функціональністю: показує твіти з підписок і дозволяє писати власні прямо з pidgin’а.

2 коментар(ів):

jin сказав...

Більшість популярних клієнтів зараз під Air, а тому у лінуксі і вінді можна використовувати один і той-же.

tivasyk сказав...

@jin
монстроподібні поробки на кшалт abobe air, microsoft silverlight — табу на моїх пк.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›