сьогодні їхав на роботу, дорогою слухав усілякі політичні інтерв'ю на радіо ера, і подумалося мені: що не кажіть, а віктор ющенко — найкращий президент для україни з трьох, кого ми до сьогодні мали. а зважаючи на попередні рейтинги ймовірних наступників (фаворити: тимошенко та янукович), він виявиться кращим за наступника.

ющенкові можна закидати багато всього, найперше брак політичної волі. але він — українець. перший президент-українець починаючи від 1991 року.

...і як це частенько буває, ми просеремо своє щастя, і лише потім оглядатимемося з жалем. бо юлія тимошенко, попри її чільну роль в помаранчевій революції — не українка: вона бізнесмен, а отже продасть і мову, і національність за вигідну ціну, як і личить справжньому бізнесменові. віктор янукович — не українець, тут навіть коментувати зайве: він вже продав україну, ще до початку свого першого президентського змагання. про аутсайдерів та «непрохідних» — або добре, або ніяк =) згадаю лише тігіпка, котрий є по факту затятим антиукраїнцем, хоч і маскується добре.

я не агітую, в цім нема сенсу: час ющенка як президента вийшов, шансів на переобрання нема. але ми — українці, свідомі своєї національності — ще не раз пригадаємо «бджоляра» як справді українського президента протягом наступних чотирьох років.

оновлення. і якраз сьогодні за посиланням андрія поданенка прочитав допис «о причине ненависти» в блозі гели васадзе… доповнює тему.

6 коментар(ів):

Святослав Денисенко сказав...

+1

ELECTRIC сказав...

підтримую думку.

sm сказав...

Не можна порівнювати Ющенка з попередниками. Він просто - до 2009р. найбільше розчарування і назавжди таким залишиться.
І щодо його "українськості" у мене великі сумніви.

Sandy сказав...

Див­но, а я ду­мав, що про­да­ва­ти мо­ву і на­ці­о­наль­ність за ви­гід­ну ці­ну — це су­то ук­ра­їн­сь­ка ри­са... ;)

tivasyk сказав...

2sandy
мабуть, мені варто було пояснити, що пишучи тут "українець", я мав на увазі, що інтереси нації для політика передують суто політичним чи економічним. відповідно, для "бізнесмена" головне вимірюваний економічний результат, навіть ціною втрати національного...

з урахуванням такої термінології -- менш пафосно читається? =)

Zoresvit сказав...

sm
Розчарування? Одна людина не може вплинути на мільйони, поки вони того не захочуть. Криза? Не Віктор Андрійович створив кризу. Немає ніякої кризи - криза в наших головах. У такому стані простіше керувати людьми. Я все так само їм, ходжу в кіно, навчаюся в університеті і проблем стало ні більше, ні менше. Просто вимкніть телевізор і думайте своєю головою, а не зомбуйтеся через ЗМІ. Усі чекають, що хтось прийде і все зміниться. Але так не буває в реальності. Змінюватися на краще повинні всі, щоб з цього був якийсь результат. Почніть з себе.

Так, ситуація не надто змінилася на краще. Так, деколи Ющенко давав слабину. Але це не означає, що можна плюнути в обличчя людині, яка через стільки пройшла у своєму житті. А Ви ладні були б ризикувати своїм життям заради країни? Найпростіше сидіти вдома і всіх критикувати. Набагато складніше діяти в реальних ситуаціях.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›