якась кінофобія

чергова творча пауза… можливо, після вихідних будуть якісь цікаві дописи. або на вихідні: я довів до ума конфігурацію conky, тож спробую зібрати докупи залишки натхнення й опублікувати інструкцію зі встановлення та налаштування.

тим часом… вже давненько триває в мене напад якоїсь кінофобії: не можу примусити себе подивитися бодай котрийсь із нових фільмів, що скопичилися вдома. включно із «9-м округом», рецензія на котрий в "українському тижні" мені так була сподобалася. миленька вже на мене ображається!

тим часом ця фобія не розповсюджується на деякі фільми та мультфільми, котрі я вже дивився, і не раз та не два: готовий знову переглядати «великого лебовського» (візьмуся на вихідні, мабуть… аби час знайти), «лови хвилю», «теркеля», «панда кунг-фу» чи «уолеса та громіта»…

що робити?!

6 коментар(ів):

ivanko сказав...

У мене ця фобія вже досить тривалий час, передивляюсь і перечитую.
Можу припустити -- це якось пов'язано з надлишком нових вражень, або зі страхом розчарування.

Disfinder сказав...

так тогойт... "теорію великого вибуху"? бо кіна якісь теперь пішли нечасті і не захоплюючі. криза мабуть

Цінитель сказав...

В свій час я байдуже пропустив «Панду кунг-фу», гадаючи що це чергова несмішна дитяча забавка. Невже мультик варто все-таки подивитись?

tivasyk сказав...

2цінитель
сам мультфільм -- лише трішки кращий за якого-небудь "вольта" (імхо), але вкраїнський переклад привносить щось нове. подивитися варто =)

p.s. щоби по-справжньому насолодитися початком м/ф, варто перед тим переглянути щось краще із східних "філософських бойовиків" на кшалт "якийсь там тигр, якийсь там дракон", а ще краще -- "герой".

Цінитель сказав...

Порівнювати якийсь мультик з "Вольтом", це не найкращий метод заінтригувати мене для перегляду :)
Щодо стрічки "Герой", то вона мене в свій час сильно вразила... Варто було лише подивитись на неї під іншим кутом...
Ну а пригоди "тигра і дракона" (я розумію малась на увазі самеця картина) - це певний "пробіл" в моєму кінодосвіді, якось спробую його ліквідувати.

tivasyk сказав...

2цінитель
> Порівнювати якийсь мультик з "Вольтом", це не найкращий метод заінтригувати мене для перегляду :)
ну... ні того, ні іншого я не дивився в оригіналі. подумавши, виправлюся: "панда" навіть поза перекладом цікавіша (для дорослої людини) за "вольта".

> Щодо стрічки "Герой", то вона мене в свій час сильно вразила... Варто було лише подивитись на неї під іншим кутом...
я згадав його без іронії -- це кращий з бойовиків у східному стилі з усього, що я бачив: невимовно атмосферний фільм, сповнений східної колористики, якийсь медитативний і по-мистецькому зроблений.

але пародія є пародія, і перші 5 хв. "панди" -- це стильний стьоб на будь-який китайський бойовик. від контрасту з артовим "героєм" ця пародія лише смішнішою робиться =)

> пригоди "тигра і дракона"[...] - це певний "пробіл" в моєму кінодосвіді
ти мене звалив з ніг: я думав, що це бачили всі... бачив майже-артхаузного "героя", і не бачив майже-попсового "тигра й дракона" -- не знаю, як таке можливо... дивитися треба обов’язково, фільм хороший (але знову-таки, треба включити отой твій "інший кут").

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›