(продовження. читайте першу частину)

...особливо цікаво спостерігати резонанси у твітері, як у більш соціально щільному, інформаційно «проникному» і «прозорому» для спостереження середовищі порівняно з іншими. щоправда, твітер хоч і найбільш «прозора» для пліток мережа — але водночас і найбільш стійка до провокацій та спонтанних істерій, через дещо вищий середній рівень iq учасників. проте недооцінювати тваринний азарт будь-якої спільноти було б помилкою =)

коротше кажучи, якби твітеряни не відключалися на ніч, до цього часу весь захід би вже вимер як не від грипу, то від розпиленого з гелікоптерів дусту: так цікавіше!

про вертольоти з дустом

надвечір мова зайшла вже навіть про авіаційне розпилювання протигрипозних хімікалій: буцімто львів уже «обробили» з вертольотів, а київська санепідемслужба пообіцяла залити й столицю невідомо чим увечері чи вночі.

вчора отримав кілька повідомлень електронною поштою: буцімто у львові розпилюють дуст з гелікоптерів, а київська санепідемстанція офіційно попередила, щоби кияни не виходили вночі з будинків і позакривали вікна. про це істерично писали в коментарях до новин, у форумах. аською прислали кілька попереджень та посилань на форуми. увечері зателефонувала мама, котра збиралася днями до львова, і теж з тривогою в голосі повідомила про оприскування львова та наказала позакривати вікна.

щоби заспокоїти маму, я навмисне зателефонував сергієві манту до львова, і ми разом трошки посміялися з гелікоптерно-дустової істерії.

це просто смішно! чи треба казати, що ніяких екстренних повідомлень на сайті сес не було, а кореспондент вже двічі опублікував спростування. більш того, більшість людей наче втрачають здатність логічно мислити: ніхто не питає, які ж це такі протигрипозні препарати можна було б хоча б теоретично розпилювати, і де в нашій країні напередодні виборів узяти на це гроші =)

але ж ні: мислити не так цікаво, як чекати страшної катастрофи!

(читайте продовження)

0 коментар(ів):

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›