сьогодні побував у одному сервісному центрі (не називатиму), ось жива історія «з полів».

в невеликій черзі переді мною юнак здає в ремонт цифрову мильницю canon powershot (на вигляд новенька) з дефектом матриці. відомий дефект, притаманний багатьом серіям цифровичків canon, виробник це визнав і забезпечує безкоштовну заміну через офіційні сервісні центри. отже, юнак так і каже: дефект матриці, на безкоштовну заміну, скільки чекати? відповідь: не менше місяця: поки замовимо матрицю, поки приїде, поки зробимо… юнак здивувався, але забрав квитанцію й пішов чекати.

власне, чому я про це пишу? пригадалося: влітку ми з перчиком поїхали в сервісний центр «мішота» (на сім'ї хохлових, 8) здавати камеру canon powershot a60 з такою ж проблемою. камері три роки (!), термін гарантії давно вийшов, корпус побитий, а я не знав, що заміна матриці безкоштовна... через три дні мені зателефонували й повідомили, що камера готова, можна забирати!

отакі дві життєві історії про сервіс в україні. висновок?

сервіс роблять люди. одні працюють — а інші просто приймають техніку в ремонт =/

p.s. іншу страшилку про український сервіс мобільних телефонів я розповідав рік тому.

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

Охохо
Занадто знайомо :)Якось так повелось, що постійно маю справу з сервіс-центрами. Мабуть найтерпляча з усієї величезної родини. Ось знову якась проблема з телефоном (гарантійний строк закінчується через місяць). Ремонт негарантійний обіцяли зробити за 3-7 днів, гарантійний - 3-4 тижні.
Думаю, в цілому гарантійні ремонти всі мають одну схему дій, будь то авто або телефон. Ми, наприклад, (за виключенням Спеціальної сервісної компанії) маємо спочатку наробити купу документів та надіслати запит дилеру. Десь через тиждень-два доходить черга нашого запиту, дилер розглядає і дає "добро". Ще 10-14 днів їдуть запчастини. Ремонт займає від кількох годин до кількох днів.
Ремонт не гаратійний: якщо запчастини є в наявності то можна провести одразу або ж коли буде вільний майстер. якщо не має запчастин - тоді 10-14 днів на них чекаємо, а потім вже ремонт :)

Дивлячись на все це зсередини мені іноді зовсім не хочеться мати авто..

tivasyk сказав...

2lioniel
я також трошки знайомий з роботою сц для того, щоби погодитися: ніхто не винуватий =) ну, як от у нашій же державі: ніхто конкретно не відповідальний =)

але для того навів два приклади, щоби ще раз повторити: хтось працює -- а хтось приймає техніку; "мішота" відремонтувала негарантійну камеру безкоштовно (на 100% за умовами canon) за три дні.

але це виняток.

з автомобілями все ще краще... нема чого сподіватися на гарантійний сервіс взагалі. але про це за іншим разом =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›