колись я веселив читача загадкою про віконечка на поштовому відділенні. сьогодні ще одна дуже схожа загадочка. я вже перезлився, можу розповідати з гумором і посмішкою =)

отже учора миленька замовила по телефону в «прем'єрі» квиточки на концерт. і домовилася, щоби їх доставили мені в офіс, в будь-який час робочого дня, тільки не з 12-ї до 14-ї, тобто не в обід; ясно? ясно!

загадка: коли приїхав кур'єр з квитками?

ні, тут можна сміятися, плакати, вірити чи не вірити, можна сваритися чи просто махнути рукою… можна жалітися на український менталітет, дорікати політикам і водночас сподіватися, що щось колись, колись там зміниться... але все це не матиме жодного сенсу. крапка.

поки кур'єри після такої постановки задачі приїжджатимуть о 13:00.


p.s. тут варто ще згадати, що частинка не сприймається нами ще від самого дитинства погано. це я не виправдовую нікого: команда «не стріляти» має сприйматися саме так. але зважуючи на особливості психології, варто було поставити задачу в позитивному ключі: від 9:00 до 12:00, або від 14:00 до 18:00. втім, щось мені підказує, що все-одно трапилась би якась типова для нашого постсовєцького мислення фігня.

2 коментар(ів):

vitoos сказав...

Тарасе, а може варто було поставити задачу в такому ключі: прошу привезти квитки з 12-ї до 14-ї ?... :)

tivasyk сказав...

2vitoos
o_O я про це не подумав =) залік за нестандартне мислення!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›