під катом!

нарешті!.. знайшовся надійний і прийнятний за оформленням рецепт для «обрізання» дописів у blogger'і, без видимих побочних ефектів. з тих, які я вже бачив та пробував — це перший, після випроби котрого не довелося одразу завантажувати резервну копію шаблона. все працює.

подяка йде fuxx'ові за «наводку». перекладати та перепубліковувати сам рецепт не буду — хто не лінивий шпортатися в html-коді шаблонів blogger'а, розбереться без проблем.

p.s. минулого року в цей день я написав, що українська блогосфера хвора, чи то пак інфантильна. чи щось змінилося за рік? =)

2 коментар(ів):

fuxx сказав...

Спершу скористався більш поширеним рецептом створеня підкату від Справки Google. Але він виявився недосконалий, оскільки додавав посилання "читати далі.." до ВСІХ постів, навіть дуже коротких де його не потрібно.

ПС
Не набрав "кутики" з клавіатури :)

tivasyk сказав...

угу, я його пробував. ще раз дякую за наводку!

щоправда, таки є один побічний ефект... редактор blogger'а у режимі wysiwyg розбиває пару ‹span...›‹/span› щоразу, коли вставляєш новий абзац... врезультаті кожен абзац після першого ‹span id="fullpost"› виявляється інкапсульованим у власний span =/

на результат не дуже впливає, але чистота коду страждає, та й просто некрасиво =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›