портрет майбутнього президента?

не люблю писати, ба навіть думати про політику... бо переважно і думається, і пишеться нехороше. вкраїнський політикум складає враження в кращому випадку некомпетентного збіговиська кумів-сватів, а в гіршому — вольєра з п'яними мавпами, не здатними до тверезої, цивілізованої соціальної поведінки.

і не те, щоби в україні не було компетентних економістів, юристів, менеджерів… але чомусь на поверхню завжди найшвидше спливає гімно. і вже місця для чогось іншого там не знаходиться.

але ж ось знову наближаються якісь там вибори. і знову з телевізорів, з радіо, з плакатів нам пропонуватимуть те саме гімно, але в приготованих для свята блискучих обгортках.

набридло.

вгадай, хто на портреті

пропоную вам, любі малята, цікаву гру: вгадай, хто на портреті =) а портрет буде словесний, і зображений на ньому буде один з українських політиків, який або мітить в президенти, або ж принаймні його ім'я на вустах в «електората».

одразу дам підказку: всі факти до портрету взято зі статей у вікіпедії та (можливо) інших відкритих джерел в тенетах. тому відгадувати, сподіваюся, буде неважко.

отже…

портрет перший

точніше, окремі, найцікавіші фрагменти портрету.
1984 — секретар комітету комсомолу

1986 — завідувач відділом пропаганди та агітації обласного комітету комсомолу…

1989 — перший секретар обласного комітету комсомолу…

1994 — позаштатний консультант президента леоніда кучми з питань грошової політики… (чи треба пояснювати, що позаштатними консультантами президентів перший зустрічний не стає?)

1997 — заступник прем'єр-міністра павла лазаренка

2003 — голова виборчого штабу віктора януковича в президентських перегонах…
ну як? впізнаєш? чи готовий ти саме цей портрет — комсомольця, визначного економіста і просто красеня — понести до виборчої дільниці?


p.s. фото клоуна в офісі запозичено у блозі зайва сміта. там ще багато цікавого.

11 коментар(ів):

см сказав...

ніби впізнав

Святослав Денисенко сказав...

який з тигипка президент? це лише передвиборчі махінації та ігрища. нас чекаю битва юлі та яника... і без варіантів

tivasyk сказав...

2см
йпрст... нічого від см не сховаєш: бачить наскрізь =)

2святослав денисенко
згоден. але чи сказав про це вже хтось самому тігіпкові?

втім, мова не стільки про те, хто буде президентом, скільки про усих тих клоунів, котрі, разом зі своїм комсомольсько-кучмівським минулим, кишеньковими бізнесами національного масштабу та вгодованими мордами вперто раз за разом лізуть в очі.

я за конкретні запитання... (якого дідька робив півроку на посаді прем'єр-міністра в 2000-му році? чому, зі своїм комсомольським минулим, не в компартії?) і конкретні поради (пішов нах...й з очей і з політики --- в свій бізнес, і щоби тебе більше не видко було).

Святослав Денисенко сказав...

ну і в мене комсомольське минуле) я навіть був у (забув як це називалось, кароче керуючий комсомольський орган у школі) секретарем з ідеології )))

і одразу запитання - а ви можете собі уявити НОРМАЛЬНУ людину яка має бажання та ресурс стати президентом "країни У"? я ні. нормальна адекватна людина ніколи не захоче у все це влізати

отож обираємо поміж корупціонеров, маньяків, агентів впливу, наполеончиків і т.д.

обираємо за принципом "меньшого зла"

tivasyk сказав...

2святослав денисенко
> ну і в мене комсомольське минуле
навіть не чекай, що я за тебе голосуватиму =) проте в україні багаааааато людей, котрі навіть не думають в термінах "стоп... а ХТО ця людина, що намальована у передвиборчій листівці?" --- так що маєш шанси, в принципі =D

> ви можете собі уявити НОРМАЛЬНУ людину яка має бажання та ресурс стати президентом "країни У"?
я з усієї сили намагаюся уявити собі таку людину... поки що намарне.

> обираємо поміж корупціонеров, маньяків, агентів впливу, наполеончиків і т.д. [...] за принципом "меншого зла"
та знаю, знаю... але про те й мова, що я не хочу так вибирати. проте відповіді, рецепту для змін я не маю.

теоретично масове голосування "проти всіх" вирішує питання, але... альтернативних клоунів у системи ще багато. врешті-решт, комсомол -- лише одна з шкіл цинічного політкар'єризму і самовідданого фанатизму =D

Святослав Денисенко сказав...

питання вирішується зміною свідомості зміною поколінь.
хоча тенденція така що адекватні люди скорше залишать країну ніж змарнують життя на самій важкій праці - змінити свідомість "населенія" та перетворити їх у громадян

у 1989 все видавалося дуже простим. здобути незалежність а далі все саме запрацює. ніхера не вийшло.

шкода, але все одно часи були цікаві)

tivasyk сказав...

> часи були цікаві
безумовно згоден. 1989, 1991, 2003... ще кільканадцять років, і будем онукам розповідать. хоча навряд чи їм це буде цікаво.

jin сказав...

Тігіпко

ivanko сказав...

я також одразу здогадався,по його останніх інтерв'ю помітно що пан Тигипко добре розуміє як сподобатись електорату, такий собі прагматичний «державатворець» на тлі борців з хунтою, творців соціальної справедливості, та захисників малого українця дуже виграє. Ще не набрид і поки що без клоунських атрибутів.
Комсомольське минуле ще нічого, звичайна школа кар'єриста, от заступник Лазаренка і все подальше — характеризує.

tivasyk сказав...

> звичайна школа кар'єриста, от заступник Лазаренка і все подальше — характеризує

це саме те, про що я й намагався сказати... але без влучних коментарів будь-який допис у блозі --- то лише сировина, рама для картини =/

втім, частіше став задумуватися про те ж, що зауважив святослав: а кого ж ми хотіли б бачити біля керма? і чи цей гіпотетичний ідеал в принципі здатен за якихось умов "продертися" до вищих посад, не розгубивши й не зрадивши всю ту "позитивність"? =(

і щось стає мені трохи лячно.

tivasyk сказав...

...пригадую чудовий совєцький мультфільм (дивитися до кінця!) про воїнів, котрі здолали дракона... а також фільм "вбити дракона".

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›