український онлайн-магазин «аудіопланета» пропонує диски з озвученими книжками, включно й англійською мовою. наприклад, на віртуальній полиці присутній марк твен з «пригодами тома сойєра» у виконанні джозефа біглі за тридцять гривень.

тим часом кожен, хто собі забажає, може завантажити «пригоди...» у чудовій начитці джона грінмана з веб-сайту librivox.org абсолютно вільно і безкоштовно. сам текст книжки вже не підлягає ліцензуванню (принаймні в сша).

вибирайте свою ціну =)

експеримент

а давайте проведемо маленький експеримент: залишимо коментар про вільну версію на сторінці з товаром в «аудіокниги», і прослідкуємо, через який час цей коментар буде видалено адміністрацією?

якщо маєте закиди щодо етичності такого експерименту, відповім одразу... текст вільний, отже «аудіопланета» продає ліцензовану начитку від д.біглі (її ми не піратимо, чи не так?) та сервіс з оформлення (ми не дублюємо dvd) і доставки (не заважаємо). можливість залишати коментарі до товарів надано адміністрацією (сайт не ламали).


перевіримо завтра.

4 коментар(ів):

Роман Туз сказав...

Головне "бабло зрубати".
В цій державі поки-що на права всім начхати. Інакше давно не було б видно продавців "суперДВД", в яких куча ОС та софта за 10 грн.
Трішки від теми: я зараз починаю компанію по впровадженню вільних ОС на підприємствах і стикаюсь із великим нерозумінням щодо ліцензування. Людям зараз начхати на ліцензії та авторські права. Тільки одиниці з них стикаючись з нашими "органами" починають задумуватись, але, як правило, після того як їм "вкатали" хороший штраф.

jin сказав...

На зараз (пройшло трохи менше доби) коментар Івася Тарасика висить без змін ;)

tivasyk сказав...

> Головне "бабло зрубати".

нуууу... я не маю жодних зауважень щодо бізнесу "аудіопланети" -- зрештою, хтось повинен пропонувати такі речі, не в усіх є інтернет, і далеко не всі книжки можна вільно начитати і пропонувати в тенетах через "живі" ліцензії.

а щодо відсутності поваги до ліцензій, та й до закону загалом -- це наша давня хвороба, привита совком.

tivasyk сказав...

все, нема відгуку з лінком на безкоштовну версію =) шкода, не вслідкував, коли прибрали.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›