зазвичай я не бавлюся у флеш-забавки: якісь вони переважно занадто примітивні... а ще ж флеш стійко асоціюється з онлайновою грою. але інколи трапляється щось настільки якісне й цікаве, що дуууже важко відірватися =)

минулого разу так трапилося з вавілонською вежею: поки не знайшов рішення тієї головоломки, не закрив вікна. сьогодні пропоную спробувати повоювати: world wars 2!

ідея проста до нестями, ще в далекі дев'яності ми з братом грали у щось подібне на доісторичному «пошуку» (воно називалося defender of the crown): використовуючи наявні війська та підкріплення, треба з кожним кроком захоплювати — або принаймні намагатися, хаха! — прилеглі території, аж доки не захопиш все, або ж програєш все =)

щодо гри онлайн... можна завантажити swf-файл (клік плавою кнопкою миші на лінк і зберегти як...), і запускати локально, коли заманеться.

1 коментар(ів):

Цінитель сказав...

Здоров! Спочатку думав написати тобі на пошту, проте хто-зна, що там в тебе за спам фільтри, тому пишу тут.
Подивився я не так давно фільм «Великий Лебовський». Якщо коротко, то фільм не надто сподобався, багато ідей картини для мене залишились неясними. Одним словом, я вже готував свій відгук, коли згадав, що ти великий поціновувач цієї картини. Виникла ідея створити комбінований відгук – тобто частину тексту напишу я (критикуватиму), частину – ти (хвалитимеш). Наприклад: я критикую сюжет і після цього одразу вставляю твій шматок тексту, де ти цим сюжетом захоплюєшся. Думаю, буде весело :)
Якщо ідея зацікавила, висилай свої враження від фільму на door.into.cinema@gmail.com я їх поєднаю зі своїми, узгодимо фінальний варіант, який я і опублікую.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›