музика настрою: 2inventions

ааааах! слух відпочиває. останнім часом (місяць, не менше) музику слухав лише в автівці, і то лише навмисно записану на cd збірку вільного реґґі від jamendo.com... а сьогодні знову зазирнув на сайт, відкрив у онлайн-програвачі випадковий альбом 2inventions (колись щось вже їхнє слухав) і...

я зрозумів, наскільки ж я заскучив за цією ритмічною енергією! ні, не можу я довго слухати якісь там реґґі, класику чи попсу... оцінити, вподобати собі можу, але довго слухати — ні.

рекомендую! наразі на jamendo.com є три альбоми 2inventions, всі три варті уваги, якщо ви полюбляєте енергійне, динамічне техно на кшалт ax11 чи psydom recordz...


музика... попри примітивність ритмів на перший погляд (чи то на перше прослуховування), все-таки приваблює якраз своєю не-комп'ютерністю, навіть якоюсь внутрішньою пристрастю, що відчувається поза динамікою ритму... слухайте.

про 2inventions — це проект двох електро-музикантів (чи то електро-музик) з невеличкого польського містечка м'єлєц неподалік польсько-українського кордону в районі львова: томаса еккарда (чи йогана гілтера — здається, це його прізвисько) і ніла цероне (natreal). більше нічого не знаю =)


p.s. ще про музику — для тих, хто не гребує завантажувати і слухати щось за порадою випадкового блогера =) читайте і слухайте:

3 коментар(ів):

ivanko сказав...

Дякую, відкрив для себе вільну музику online.
Минулого року ще не мав технічної можливості слухати потокове аудіо, тому такі дописи-нагадування дуже доречні.
Зараз просто слухаю top 100 з jamendo.com, на черзі kahvi.org :).

tivasyk сказав...

ну, бажаю приємних знахідок =)

ZuZzZa сказав...

Дякую тобі Тарасе=) Вчора викачав, послухав - сподобалося=)

"ДаЙОш ЄщО"! =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›