подаруночки від microsoft

любі мої користувачі систем та програм від microsoft, я вам тихенько заздрю: програмний гігант не перестає радувати вас веселими новинами =) втім, не знаю, чи порадієте ви... нумо почитаємо разом.

сюрприз!

по-перше, якщо ви користуєтеся випробною версією windows 7, для вас є сюрприз: починаючи від учора (1 липня) бета буде автоматично виключатися що дві години, щоби нагадати вам про необхідність завчасу підготувати грошенятка для microsoft =)

втім, бета-реліз вже не є актуальним: справжні любителі новинок вже завантажили й встановили реліз-кандидат windows 7. коли я писав про його анонс, то зробив помилочку, повіривши представникові компанії на слово:
цитата. microsoft роздав учасникам диски з інсталяцією, якою можна користуватися до липня наступного року (читати далі)

скажем так, це лише напівправда — бо вже з березня наступного року цей реліз-кандидат також почне виключатися що дві години.

ціна щастя

друга цікава новина — ціни на windws 7: вже офіційно оголошено ціни на різні варіанти системи для сша та європи.

зверніть увагу на європейські цінники — чи мені одному вони нагадують помсту за те, що європейський суд змусив microsoft пропонувати там windows без інтегрованого веб-оглядача internet explorer, або з доступними користувачеві альтернативами? звісно, нічого подібного microsoft не мала на увазі, ну як ми взагалі могли подібне подумати?
 версія  сша  європа 
повна версія в коробці
windows 7 home premium$199,99€119,99 ($168,66)
windows 7 professional$299,99€284,99 ($400,63)
windows 7 ultimate$319,99€299,99 ($421,69)
поновлення для windows vista
windows 7 home premium$119,99
windows 7 professional$199,99
windows 7 ultimate$219,99
є ще один варіант. я вже писав, що microsoft вчиться заробляти гроші на windows 7 ще до випуску системи? так от, для тих, хто бажає прокредитувати компанію з редмонда, запропоновано різні варіанти передплати на апгрейд windows vista до сімки. передплата коштуватиме значно дешевше — на рівні 50 доларів, але є різні умови, з якими варто ознайомитися, перш ніж скакати від ращощів. наприклад, варіанту апгрейду для найбільш поширеної в нас (серед користувачів ліцензійної системи) windows vista home basic... немає.

українська поправка

цікаво, що для україни обіцяють інші ціни, але ще не називають: певно, будуть робити знижки на наші реалії та слов'янський менталітет.

втім, чи вам, любі поціновувачі якісного програмного забезпечення, цікавитися цінами? половина з вас користуються тією операційною системою, котру «безкоштовно» встановив виробник на ноутбук чи пк. друга половина заплатила 20-30 грн за диск з операційкою і ще половиною продуктового портфеля microsoft. ані ті, ані інші платити за ліцензійну коробку чи апгрейд не збираються. так воно й буде надалі: слов'ян не так просто розвести на гроші, чи не так?

6 коментар(ів):

Axiom сказав...

Добре, що я собі зібрався зовсім перейти на Убунту і не буду перейматись апгрейдами та вимиканнями :)

LinuxMan сказав...

Для Microsoft є один вибір - продавати в Україні диски по 30 гривен. Або хоча б 50. За більшу суму їх ніхто не купить.

tivasyk сказав...

2linuxman
> продавати в Україні диски по 30 гривен. Або хоча б 50
ну, з певних причин microsoft не може цього робити. одна справа — знизити ціну для певного регіону на 10-20%, і зовсім інша — ризикнути усим бізнесом, роздаючи нехай локалізований, але по суті той самий продукт за 3% номінальної ціни (50 грн проти $199).

тобто цього не буде.

що ж до перспективи встановити таку ціну для всього світу — це ще менш реально, бо фактично призведе до краху компанії в досить короткій перспективі =/

tivasyk сказав...

ще про систему за 50 грн... фактично, це вже відбувалося, до цього змусила microsoft ситуація на ринку: за небагато більші гроші вона ще донедавна роздавала windows xp виробникам комп'ютерів, намагаючись втримати власні позиції на ринку готових пк (оті передвстановлені windows xp home).

але за деякими ознаками можна було здогадатися, що вартував такий крок компанії дуже дорого. одна з катастроф у наслідках — провал windows vista, і пов'язані з цим фінансові втрати.

windows 7, судячи з усього, має виправити ситуацію. але й тут не все так просто: виробники усіляко вишукують альтернативи, котрі б дозволили їм звільнитися від диктату =/

ZuZzZa сказав...

Хе-хе!
Таких клоунів я йще не бачив=)
Про ціну в 50 грн - мова навіть йти не може!
На вісті вони прогоріли й хочуть відігратися на 7-мці...

Роман Туз сказав...

Скажу коротко - подивіться в бік Ubuntu уважніше.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›