інший темп життя

живемо на дачі... тут інший, такий дивний темп життя: доводиться змушувати себе час від часу повертатися до міста (інколи таки треба: в банк, в крамницю, провідати рідних тощо).

останній тиждень погода радувала сонечком, легким вітерцем... сьогодні ж --- хмарно, холодно, вогко... сидимо в хаті, смажимо кабачки і хрумаємо, тоді читаємо і граємося на комп'ютері. перчик нудиться страшенно і починає влаштовувати концерти. що поробиш: одна дитина в сім'ї --- то прямий шлях до виховання егоїста. в кращому випадку --- актора =)

втім, скоро вже не буде він сам, доведеться йому пристосовуватися =) ми вийшли на фінішну пряму: до народження малятка лишається тиждень, може трошечки більше. таки буде дівчинка (результат останнього ультразвуку), перебираємо імена... старослов'янський іменослов такий кумедний --- але ж і не хочеться давати дитині стандартне, конвейєрне ім'я.

в поштовій скринці --- 50 листів, і лише одне справді адресоване мені. решта --- не спам (google рятує), але групові розсилки, переважно київської школи йоги. часом доволі смішні речі пишуть (і роблять це цілком серйозно --- це ще смішніше).

все-таки відпустка за містом --- це добре.

2 коментар(ів):

ivanko сказав...

З іме­на­ми ку­мед­на си­ту­а­ція, три­на­д­цять ро­ків то­му ім’я Да­ри­на не хо­ті­ли ре­єс­т­ру­ва­ти у за­гсі, ка­за­ли та­ко­го не­має ( на­ші ро­біт­ни­ки за­гсу вза­га­лі час­то су­ють сво­го но­са не у свої спра­ви ).
Сьо­год­ні до­ня не­вдо­во­ле­на тим що в кла­сі дві дів­чин­ки з та­ким іме­нем :) .

ми вийшли на фінішну пряму

Легких вам пологів.

tivasyk сказав...

2ivanko
> до­ня не­вдо­во­ле­на
таки вибір імені -- непроста задача =) як не перебирай і що не обери -- дитина буде незадоволена, і мусить якось перерости це =/ мабуть, це у всіх так.

> легких вам пологів
дякую! найбільша наша турбота наразі -- встигнути до житомира =)

2всі
вибачайте, що так рідко тепер пишу =) виправлюся, щойно повернуся в місто, на роботу. тим часом дяю натяк тим, хто там був у розпачі щодо своєї обсесії блогерством... в село і до роботи =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›