у відпустці!

від сьогодні я у відпустці: замість паритися в офісі — відпочиваю на дачі з миленькою та перчиком. краса! щоправда, сьогодні погода не дуже радувала сонечком: і хмарно було, і дощ поливав трохи... але то дрібниці. відпочиваю!

вчора і сьогодні грали з перчиком у морський бій. ні, не на комп'ютері — хоча цей варіант синочка зацікавив би аж ніяк не менше! але грали по-старому, на аркушах паперу в клітинку малюючи поля і кораблики.

ну, суть гри тимко вхопив швидко, а от навчитися програвати виявилося набагато складнішою задачею. перші дві спроби закінчувалися жахливими істериками.


мабуть, це природньо? принаймні бабуся (тобто моя мама) розповіла, що я теж далеко не одразу навчився приймати програш як частину гри у шахи свого часу.

втім, за третім разом ми вже цілком спокійно провели справжню морську битву: перчик розлучався з кораблями більш-менш спокійно. і в результаті виграв =) молодець.

маю кілька цікавих світлин: сьогодні трохи поклацав удома... втім, публікуватиму якось за іншим разом: все-таки інтернет тут лише через мобільний, а я й без того «насидів» десь на 50 грн тільки за день. якщо врахувати, що це за казенний кошт... варто трошки поекономити =)

5 коментар(ів):

Анонім сказав...

Ех... а у мене нема відпустки цього року(. Та і дачі нема)... Добре, що хоч морський бій зробити не важко (але мою любку чось лякають ігри зі словами "бій" ітп...).

Цінитель сказав...

Лінь було шукати пост в якому ми спілкувались про книги, тому напишу тут. Хотів поцікавитись, які ти знаєш хороші онлайн-бібліотеки з книгами англійською мовою? Щось на зразок зарубіжного аналога ліб.рус.ек
Зокрема цікавить такий автор - Lois McMaster Bujold

tivasyk сказав...

2цінитель
> цікавить такий автор...
це авторка =) здається, увесь бараярський цикл бужолд (рос. та англ. мовами) є на "артефакті" -- дуже хороша приватна бібліотека, тільки шкода, що більшість текстів форматовані й у .doc =( я б віддав перевагу txt, html чи fb2.

Цінитель сказав...

Дякую! Буду дивитись, формат .doc ніколи проблемою для мене не був. А як щодо виключно зарубіжних онлайн-бібліотек? Чи там більш суворо з літературними правами? :)
Щодо Буджолд, то я в курсі про її стать :) Просто слово «авторка» аж занадто ріже слух. «Письменниця» – це одне, але «авторка» чомусь для мене не звучить..

tivasyk сказав...

2цінитель
в англомовних тенетах повно хороших бібліотек з вільними (старими, public domain) текстами (навіть з аудіокнигами), але катма текстів сучасних "комерційних" авторів. "артефакт" -- найбільш повне/цікаве з того, що я знайшов. раніше хорошою (в плані англ. текстів) була бібліотека fictionbook.ru -- та після переходу на комерційні рейки текстів англійською там немає.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›