порнографія поза законом!

збулося: наш добрий бджоляр схвалив проект закону про заборону зберігання порнографії. тепер не лише збут, але й зберігання порнографічної продукції є кримінальним злочином.

передісторія:
звісно, тепер по телевізору апологети цього додатку до статті карного кодексу про порнографію будуть товкмачити нам, що насправді текст закону містить застереження про те, що мова йде про зберігання великої кількості порнографічної продукції, котра явно призначена для збуту...

але нехай вони запхають собі ту умню самі знаєте куди.

бо, по-перше, закон в наших теренах завжди був дишлом: куди повернув, туди і вийшло, правда? і крутиться те дишло, як флюгер. а по-друге — я не вірю в шкоду від порнографії!

просто чую вже, як оті ж таки апологети лякають нас сексуальною експлуатацією дітей, жінок, ховрашків та немічних інвалідів =/ але дитяча порнографія, сексуальне насильство та інші перверзії — це одне, а банальна порнографія як «вульгарно-натуралістична, цинічна, непристойна фіксація статевих актів, [...] спеціальна демонстрація геніталій».

у мене, приміром, немає психічних проблем із спостереженням цієї вульгарно-натуралістичної фіксації. я можу відрізнити витвір мистецтва від порнографії — за своїми власними критеріями, котрі, можливо, не такі точні, як ото прописано в законі (повна ахінея, до речі), але досі мені не зраждували. мені вистачає здорового глузду не показувати деякі сцени — і не лише ті, що попадають під кримінальне визначення порнографії! — дитині.

і все це — без допомоги депутатів і пана президента! яким варто було б опікуватися зовсім іншими питаннями і сьогодні, і взагалі.

гаразд. досить бурчати, мабуть. перейду від слів до протесту ділом. ось тут можна вільно дивитися порно онлайн:
майте на увазі, що все-одно за великого бажання держава тепер може за це покарати (бо ролики для відтворення тимчасово зберігаються на диску, або принаймні в пам'яті пк). не зберігайте тимчасові файли з інтернету =)

8 коментар(ів):

Цінитель сказав...

В блозі Перфектоманія бачив ось таку картинку в футері. Гадаю, ти із задоволенням додаш її у свій блог :)

tivasyk сказав...

2цінитель
цікаво, треба придумати, куди її втулити =)

ELECTRIC сказав...

а сателітні канали порнографічні вони глушити будуть?
А всі журнали що в нас на лотках стоять з цицьками - вилучать? Ага вже. Їм ті мільйонери кожно окрему в одне місце по черзі всі ті журналиі позапихають.
Стриптиз в барах? Енна кількість фільмі. Так иходть, що телеачення реба закрити, радіо виключити, картинні галереї опломбувати. Підірвати ядрьону бомбу і буде чистота і порядок:)

Roman сказав...

Щось останнім часом їх усіх на заборони тягне. Цікаво, що заборонять наступним???

Serjart сказав...

Roman, наступним заборонять висловлюватись про депутатів матюками та іншими образливи словами. :) Три роки ув'язнення за матюки в сторону депутата! :D

Роман Туз сказав...

Та все дуже просто.

Влада після всього зробленого за свій час керування намагається набрати перед виборами (які вже скоро) хоч якісь бали у свою користь. А так як реально нічого не зробили, то хоча б покричимо. Хліба та видовищ!

Ви подумайте над таким. Хто йде на вибори? Який середній вік електорату (ненавиджу цей термін). Та вони (більшість виборців) тільки за (я про заборону порнухи, закриття гральних автоматів) такі рішення. А чим більше галасу - тим більше почує народу. І бабці на лавочці скажуть "Ай, які молодці! Нарешті заборонили показувати цицьки, а то ця безсоромна молодь..." і т.д.

Раджу на всі дії влади дивитись з точки зору "А чим це вигідно владі" і все стане зрозуміло.

Цим коментарем я не хотів образити нічиїх партійних уподобань.

P.S. При надсиланні цього коментаря не постраждало жодного депутата.

Iceek сказав...

На кожну «звичайну» веб-сторінку припадає 5 порнографічних. Як вам такий факт?
‹a href="http://www.iceek.ucoz.ru"›цікаві факти‹/a›

tivasyk сказав...

2iceek
На кожну «звичайну» веб-сторінку припадає 5 порнографічних. Як вам такий факт?
ну, по-перше, дууууже слабо віриться =) але припустімо що так -- мене цей факт абсолютно не лякає. так само як і те, скажімо, що (звідси) в середньому українець займається сексом 125 разів на рік, а українка... 90 разів.

то й що? поза статистикою -- це приватна справа кожного українця і українки. так само як і те, чи дивляться вони порно перед цим =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›