три роки ув'язнення за зберігання!

що більше заборон — то вища культура нації. так, схоже вважають українські законотворці. сьогодні чекаю продовження теми порнографії, започаткованої вже кількома дописами в цьому блозі:
саме сьогодні народні (пляц... заледве спромігся надрукувати це знущання) обранці в українському парламенті обговорюють доповнення до статті карного кодексу про порнографію. якщо доповнення буде прийнято — знаючи наших дупутатів, думаю, що так і буде, — злочином тепер вважатиметься не лише розповсюдження і збут порнографічної продукції в українських теренах, але й... зберігання.

покарання — штраф у розмірі 50..100 «мінімумів» (на сьогодні це 17 грн × 50..100) або позбавлення волі до 3 років.

ну що сказати про порнографію? вже наче все сказав, що мав, сказали й інші свої за та проти… цікаво ось що: чи хтось вірить у те, що не зберігатимуть і не дивитимуться? що зберігають і дивляться лише злочинці, збоченці, аморальні потвори? що заборона однозначно призведе до оздоровлення побутової культури й зробить країну безпечною для дітей?

та взагалі, в цій ідіотській країні ще хтось у щось вірить?

поновлення. доповнення до карного кодексу прийнято.

5 коментар(ів):

Sandy сказав...

Ну, в Україні це просто чергова профанація закону, який і так ніхто не виконує. Я б з педагогічною метою в разі прийняття закону зразу провів би обшук у самих депутатів. І посадив би. Тільки не в VIP, а в звичайну в'язницю. Можна навіть не на три роки, а на три тижні — вистачило б...

Serjart сказав...

Тут не ідіотська країна, а влада. Потрібно відзняти як наші шановні депутати розважаються у лазнях і роздати міліціянтам ))))

ivanko сказав...

2 sandy, У принципі, тепер можна закрити будь яке онлайн видання, та й звичайну газетку можна, якщо добре постаратися. Файлсторі схоже був репетицією. уявляємо аналогічну ситуацію під час виборів, гадаю у переліку порнушників можуть опинитися не мало незалежних ресурсів. Закон переспективний

Un.Known сказав...

І що - мене тепер пов"яжуть на кордоні? )))

tivasyk сказав...

2un.known
а що, багато везеш? залиши комусь на зберігання (ой!) або здай в найближчий відділок міліції, порадуй хлопців.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›