ufo: alien invasion на нетбуці

коротко: чудовою грою ufo: alien invasion можна розважатися на нетбуці, єдина проблемка — змусити гру запуститися на екрані 1024×600; вирішується елементарно.

по-порядку. про ufoai — чудовий рімейк покрокової тактичної серії xcom: ufo defence я вже багато написав:

по-моєму, це одна з найцікавіших безкоштовних ігор для linux. зрозуміло, що мені захотілося пограти в неї на нетбуці aspire one.


завантажуємо (поточна версія 2.2.1), встановлюємо і... ufoai запускається, але не розгортається на весь екран 1024×600, а відкриває малюсінька віконце 320×200, в якому не тільки грати неможливо, але й прочитати щось важко. редагування файлу конфігурації вручну не допомагає. поколупавши майже наосліп меню опцій, зміг встановити розподільчу здатність 1024×480 (дві чорні смуги над і під зображенням гри), але далі того справа не пішла.

прикро. пішов шукати вирішення на форум ufoai. виявилося, що все просто: одна проста опція командного рядка дозволяє відключити автовизначення режиму дисплея. запускаємо гру в терміналі такою командою:
ufoai +set vid_mode -1 +set vid_width 1024 +set vid_height 600 + set vid_fullscreen 1
все. можна грати =)

3 коментар(ів):

jin сказав...

а ще можна зробити простий скриптик, чи призначити на "пункт меню" цю команду, і не набирати постійно усе це з командного рядка.

ps: на www.ukrnetbook.info його!

Роман Туз сказав...

І як? Нормально вона йде на нетбуці? Не тормозить?

tivasyk сказав...

2jin
ти правий. саме так (посилання з робочого столу) і працює в мене =) але це справа смаку.

2роман туз
частота фреймів суб'єктивно дещо нижча, ніж на "дорослому пк", але забавка абсолютно іграбельна. fallout під wine'ом знаааачно більше гальмував -- і то можна було грати =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›