ангели, демони і... свині

минулої неділі ми з миленькою вирішили таки сходити в кінотеатр на другу частину «населеного острова»… а подивилися «ангелів і демонів» (angels and demons, 2009) за пригодницькою повістю дена брауна.

чотири-в-одному

так трапилося, що поспіль чотири книжки дена брауна я свого часу проковтнув за кілька днів у оригіналі:

це було якраз в той час, коли «код да вінчі» заступив коельо на троні паперової попси: таке враження, що його читали всі, хто навчився читати =/ що сказати... добротне розважальне читання, яке цілком можна читати, якщо купувати чимдешевше, в паперовій обгортці, а прочитавши — пускати на розпал або дарувать молодшому поколінню.

єдина порада: не читайте поспіль, як це зробив я!

бо всі ці чотири твори за суттю, за стилем, за вибудовою сюжету ну хіба що не ідентичні =/ але схожі як чотири краплі води. отже — не читайте поспіль, бо набридне і згодом плюватиметеся.

всі чотири книжки є на лібрусеку (російською мовою).


написано для екранізації

на диво, з кінострічкою не так все погано, як можна було б подумати. картина демонструється аж дві з половиною години — але якось цей цас не зливається в одну монотонну жувальну гумку. в точно відміряних пропорціях нам показали (ставимо галочки в списку) відомі обличчя, детективну загадку з кількома підозрюваними, смерть і кров, перестрілку і перегони, бомбу під житловими кварталами і вибух, а в кінці — в міру несподівану розгадку.

і все це — практично в точній відповідності до першоджерела. молодець браун! от що значить професійний підхід: писати книжки може будь-хто, але перемагає той, хто пише одразу книжку і кіно за одним разом =)

отже, не шукайте тут якоїсь оригінальності, вражаючої акторської гри чи операторських знахідок: це конвейєрний продукт, створений і відрекламований за цілком стандартною схемою. але на один перегляд — цілком прийнятна розвага. особливо ж враховуючи те, що усереднена якість прокату в україні значно нижча.

персональний рейтинг: 3/5


...і свині

навіть не знаю, навіщо додаю це: кожен, хто бував у кінотеатрі останнім часом, і без мене знає, про що піде мова. тому… коротко.

кожен думає, що він не кожен.

але якщо ти ходиш в кіно з відерком поп-корну, якщо ти залишаєш це відерко — і третину його вмісту — на підлозі в залі, то підзаголовок про тебе. можна було б подумати, що таких відвідувачів один-два на увесь зал, але ні — на вечірніх сеансах у київських кінотеатрах «україна», «одеса кіно», «київська русь», «лейпціг» (де довелося побувати) таких може бути до половини залу.

і, здається, воно не виліковується в поточному поколінні.

8 коментар(ів):

papusha сказав...

теж завжди нервуюсь, коли хось чавкає в кіно. дурна мода!
p.s. чомусь твої нові дописи не з'являються в моєму рідері :(
Прийшла "пішки", а тут стільки нечитаного!

Сержіо Мантучеллі сказав...

Папуш, "театр - мертвий, залишилось тільки кіно". Приєднуйтесь до конкурсу!

papusha сказав...

Я так зрозуміла, що він вже закінчився. Хоча без підказок відгадала 5 фільмів!!!
(і театр не мертвий)

Анонім сказав...

Чому закінчився?! Залишилось ще купу нерозгаданих загадок (моїх наприклад, ге-ге-ге...).

tivasyk сказав...

2papusha
> чомусь твої нові дописи не з'являються в моєму рідері
це щось дуже схоже на epic fail від google... їхній rss-читач так само ліниво поновлює стрічки сусідських блогів: нові дописи бачу лише за день чи два. але чому — не знаю =/

CM сказав...

Тарасе, пробач за офтопік. Питаю, як аматор в профісійоналів. Чи не знаєш якихось академічних праць на які не соромно було б посилатися у статті?
Теми:
1 - Як правильно описати інтернет-ресурс (критерії оцінювання)?
2 - Веб 2.0: принципи і загальні паоложення і інша мура, яку ніхто ніколи не читає?
3 - Як хороше жить з МУЛЬТИМЕДІЄЮ?

tivasyk сказав...

2с.манту
> Чи не знаєш якихось академічних праць [...]
з першим і другим питанням я б звернувся за порадою до андрія поданенка, а ще подивитися ось цю статтю (про вебдвануль) і пошукати ось цю книжку (pdf), що є перекладом доволі відомої статті о.рейлі.

щодо третього — не дуже зрозумів, що саме треба... мультімедія — вона ж і в африці мультимедія =)

Feuille сказав...

Відерко поп-корну і пляшка кока-коли, то вже притча во язицах українських "кіноманів". Де свинство, там і хамство :(

Ден Браун, може й маестро у своїй ваговій категорії, але від критиків доводиться чути-читати про плагіат. Думаю, що варто зосередитись на класиках типу Умберто еко

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›