конкурс антитвітерів: голосування

перший етап конкурсу антитвітерів завершився — перечитуйте конкурсні кінозагадки, дивіться статистику.

в будь-якім конкурсі, яким би цікавим він не був сам по собі, найбільш очікуваний момент — розподіл призів =) призів буде три: це три передплати «українського тижня» до кінця року.

з третім призом — за ідею для конкурсу — я визначився: хоч нічию ідею вчистому вигляді я не прийняв, але найкорисніше уточнення (кіно-тема) прийшло від юри новоставського (jin).

другий приз отримає активний учасник, котрий відгадає найбільше антитвітерів. наразі з 20 кінозагадок відгадано лише 10, а ймовірні претенденти на цей приз — с.манту та sandy.
апдейт! остаточно переміг с.манту, відгадавши аж 8 антитвітерів — оце так активність!
перший приз має отримати автор найцікавішої кінозагадки, і його ми визначимо голосуванням. тож вибирайте два найцікавіших антитвітери, і залишайте коментарі до цього допису.
апдейт! голосування вийшло вельми ліниве, але лідер таки є: це антитвітер від m-yarix'а про фільм «пес-примара: шлях самурая».
нехай крайній термін відгадування і голосування буде 28 травня: тижня має бути досить.

10 коментар(ів):

m-yarix сказав...

Щось не можу визначити яка загадка найцікавіша. По чому її визначати? Можливо, краще вибирати найскладнішу або найпростішу?

С.Манту сказав...

Загальне враження від конкурсу - КОНКУРС НЕ ВДАВСЯ. Надзвичайно свіжа і цікава ідея, але обмаль активних учасників, загруженість "модератора", мої "дивні" загадки... відібрали динамічність у конкурсу. Якби раптом я б у якісь номінації притендував на перемогу, то це б получилось - приз на шару. Тому прошу не "обнулити" мої показники у конкурсі і лише залишити за мною право голосувати та відгадувати.
С.М.

см сказав...

сорі... хотів спершу написати "не враховувати".

Звісно ж - прошу "обнулити" мої показники

tivasyk сказав...

2с.манту
> обмаль активних учасників [...] відібрали динамічність у конкурсу [...] прошу "обнулити"

сергіє, ну що за «пораженчєскіє настроєнія»? відмовляюся сприймати такий настрій за конструктив.

«милий, я вагітна — прошу анулювати цей результат!»

нічого не анулюватиму =) я також сподівався, що учасників буде трохи більше — проте скільки їх, насправді, треба? сто? двіста? я вдячний кожному з тої шістки, кому було цікаво трохи пожатувати у цьому маленькому конкурсі.

2m-yarix
> не можу визначити яка загадка найцікавіша. По чому її визначати?

по тому, яка (точніше які дві) найбільше сподобалися тобі! а за якими параметрами — то вже справа десята.

приміром, мене першою змусила посміхнутися ось ця:

Він захищає простих людей від бандитів. Всі вважають його сліпим. Але той б'є і махає мечем краще любого зрячого. Порубав всіх злодіїв в селі.

оте безапеляційне "порубав" всміхнуло. а друга:

Лялькар, Камерон Діаз і просте стерво знаходять вхід в голову актора, але не можуть його поділити. Частина глядачів у захваті. Інші сплять :)

...сподобалась тим, що а) я одразу впізнав фільм! але б) загадку досі ніхто інший не розгадав, попри те, що в) я натякав на розгадку вже так, що неможливо, здається, було не відгадати =)

Сергій Манту сказав...

Голосую за m-yarixа, якби не його "прості" загадки конкурс би багато втратив. Нехай буде Джармуш: "Герой читає розумну книгу. Його друзі - це продавець морозива, який не розуміє його мову, маленька дівчинка, та голуби, з якими живе на даху".
Ще є симпатичне питання, але я не знаю на нього відповідь. Почекаю (раптом в-дь розчарує).

-----------------------

Про "онулювання": справа не в кількості читачів, а в активності (у моїй мітичній "динамічності конкурсу"). Але нехай... Шоу мусить тривати!)

tivasyk сказав...

ти правий: шоу мусить тривати. як життя: тут важливий не результат, і не динаміка, а здатність насолоджуватися процесом попри все =)

Цінитель сказав...

Голосую за ці два:
1)Герой читає розумну книгу. Його друзі - це продавець морозива, який не розуміє його мову, маленька дівчинка, та голуби, з якими живе на даху. (m-yarix)
2)Один ніби наш і другий ніби наш. Вона проста, непартійна сільська дівка. Якби батько цілив краще з кріса, то все б могло закінчитися щасливо. (с.манту)

Хоча я не бачив перший фільм і не знаю про яку стрічку другий антитвітер, з «літературної точки зору» ця пара сподобалась найбільше :)

С.Манту сказав...

У мене ніби ще зберігся один голос, тому голосую за загадку Цінителя:
" Герой погоджується. Героїня погоджується. Друзі героя не згідні. Але їх і не питають. Сценарист погоджувався 6 місяців. Глядачі погоджуються".

tivasyk сказав...

щось я трошечки відволікся, а сьогодні взагалі припустився помилки: забув у офісі свій файл з результатами і статистикою конкурсу (зазвичай вивантажую такі документи собі в google docs або в dropbox, але сьогодні був надто насичений робочий день -- забув). тому фінальні результати підведу в понеділок.

усім-усім: приємних вихідних, і ще раз дякую!

tivasyk сказав...

остаточно підбив підсумки. отже...

другий приз
с.манту: відгадав 8 антитвітерів!
sandy: відгадав 4
цінитель: відгадав 2

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›