фєдя, у тєбя нєт таланта!

якось тихо і непомітно вийшла на екрани планети друга частина «населеного острова». можливо, в телеящику й крутять якусь там ліниву піарщину, але я тв не дивлюся, а поза тв — в тенетах, в розмовах зі знайомими — наче ніякого продовження бондарчуковської стругацькіади і не було.

дивно.

зате помітно інше. кидати помідорами в потрети бондарчука — ще за першу частину! — стало хіба що не модно. ще трошечки — і перетвориться на популярний вид спорту, з перспективою включення до олімпійської програми. тьху...

якби знати заздалегідь, то й не писав би свою рецензію. більш того: порадилися з миленькою, і вирішили на другу частину «острова» сходити в кінотеатр. бо ж бондарчук — «такой душечка» все-таки, треба підтримати його, допомогти назбирати оті 38 мільйонів., про які тільки лінивий ще не понудів.

p.s. неочевидно: в заголовок винесено цитату із якраз нещодавнього огляду «острова».

2 коментар(ів):

Terra сказав...

Не знаю хто як, але після перегляду першої частини, моя сімейка хвилину мовчала, а потім довго сміялися з останніх слів поза кадром. На другу частину, чесне слово, не хочеться марнувати часу.

tivasyk сказав...

ми першу частину дивилися давно: призабулося, і вже (таки збочення притягують) думка переглянути другу не викликає такого неприйняття =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›