нетбук aspire one з різними батареями

свого часу з допомогою юри новоставського (дякую!) придбав збільшену 6-елементну батарею для aspire one на заміну стандартної 3-елементної. довго лінувався, і ось вчора мав час та натхнення виміряти час автономної роботи нетбука з цією батареєю.

конфігурація нетбука: aspire one (l110, 512 мб + додатково 1 гб оперативної пам'яті). умови тестування: максимальна підсвітка дисплея, включений модуль wifi в пасивному режимі, відеопрогравач у режимі відтворення відео.
авнотомність
батарея 5200 маг (6 елементів): час роботи 3 год. 30 хв.
батарея 2200 маг (3 елементи): час роботи 1 год. 20 хв. (звіт)
цікаво: ємність батареї збільшилась в 2,3 рази, а час роботи — в 2,6 разів. можливо, через «вбитий» стандартний акумулятор. кому цікаво, на скріншотах видно історію розряду та електричної потужності в процесі випробування 6-елементної батареї.


після цього я ще виміряв час автономної роботи нетбука в звичайному для нього робочому режимі (тобто просто просидів з ним вдома без розетки): веб-браузер і текстовий редактор, включений і активний wifi, середній рівень яскравості підсвітки. результат — 4 години до 10% заряду.

непогано, як для мініатюрного нетбука. але хочеться більше — 8 годин.

6 коментар(ів):

Serjart сказав...

4 години це прикольно. Витягує на новому акумяляторі як повноцінний ноутбук. Хоча як на мене моглиб зробити вже потужніший акумулятор для нетбука.

tivasyk сказав...

є ідея розібрати стандартну батарею (ту, що на 3 елементи), замінити стандартні "банки" (2200 маг кожна) купленими в китайців з більшою ємністю (в ідеалі знайти 2900 маг -- вони точно є десь на ринку), і, якщо вийде й працюватиме, зробити те саме з 6-елементною, отримавши 5800 маг. це було б значно дешевше -- а головне цікавіше -- ніж купувати нову батарею щоразу, як вона деградує до неприйнятного рівня (десь за рік-півтора).

Serjart сказав...

Так, повинно вийти й тим паче працювати. Але спочатку гадаю потрібно погратись зі стандартною батареєю. :)

ukrainets сказав...

4 години автономної роботи непоганий показнвк, але якщо десь в поїзді цілу добу їхати цього для роботи може не хватити.
Цікаво було бпобачити фото самих батерей для порівняня розміру

tivasyk сказав...

> фото самих батерей для порівняня розміру
гхм, це легко реалізувати. але відкладу на суботу.

jin сказав...

Добавлю, що у мене є ще 9-ти елементна батарейка на 7200мАг. ~5,5 год із мінтом і до 7,5 год (при економному використанні) із лінпусом (він таки ефективніший у плані регулювання продуктивності/часу автономної роботи). Але має серйозний недолік - вона (на відміну від 6-ти елементної) дуже сильно виступає за межі корпусу нетбука. Тому наразі я користуюсь 3-елементною, а 9-ти елементну заряджаю при запланованих періодах "автономки" і окремно беру з собою - якщо потрібний час авномної роботи - міняю (на кілька годин) батареї

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›